Skocz do zawartości
maslak92

[PROJEKT ZAMKNIĘTY] Phoenix v1.27

Rekomendowane odpowiedzi

ja na tym kernelu mam problem z grafiką 3d i 2d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paaulo

Jaki? Sprawdzałem na Real Racing 2 i Modern Combat 3 - całkowicie płynnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    graku

wspolpracuje ten kernel z voltage control, zaktualizuj go do najnowszej wersji i wtedy sa dwa sposoby zapisywania ustawien, wybierz ten rekomendowany drugi sposob i wtedy ustawienia po restarcie fona nadal beda takie jakie ustawiles

Wysłane z mojego GT-I9100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie na xila2 nie dziala bluetooth, a ze speedmodem nie bylo problemow ;/ kernel szybki, tak jak a poprzednich wersjach. Potwierdzam szybkosc otwierania appek i lepsza wydajnosc, ale ze wzgledu na bluetooth zmienilem kernel na speedmoda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paaulo

@up

Zero problemów z BT (CheckROM RevoHD v4 - XWKK5).

wspolpracuje ten kernel z voltage control, zaktualizuj go do najnowszej wersji i wtedy sa dwa sposoby zapisywania ustawien, wybierz ten rekomendowany drugi sposob i wtedy ustawienia po restarcie fona nadal beda takie jakie ustawiles

Nie korzystałem z drugiego sposobu, zawsze przez init.d.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i działa już normalnie wsparcie dla custom bootanimacji. gdzie w 1.2.4 nie działało mi. Poza tym cały dzień 1.2.4 działał super.

w quadrancie nadal łapie zawieszkę na planiecie i księżycu.

Edytowane przez scooby666

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też to miałem, ale naprawiłem ten problem.

Wystarczy zainstalować voltage control i widać, że gpu ma za niskie napięcia.

Tam gdzie 133 mhz proponuję podnieść do 166mhz i napięcie zwiększyć do 950mv.

Natomiast w miejscu 267mhz należy podnieść do 1000mv.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomeqq

Wgrałem ostatnią wersję tego kernela 1.25 i nie ma tam nowej boot animacji (takiej jak na 1.24) tylko jest standardowa z romu. Podoba mi się autorska od phenixa z kernela 1.24. Wgrałem stary kernel 1.24 i nie mogę jej znależć bo bym sobie podmienił wcześniej zgrywająć. W system/media jest tylko standardowa z romu. Gdzie tej animacji szukać w kernelu 1.24 i gdzie ją potem podmienić (myślę że wystarczy w system./media)? Chyba że ktoś ma ją sciągnięta to proszę o załączenie.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paaulo

Od wczoraj na xda trwa dyskusja (a momentami kłótnia) na temat kernela Phoenix.

Entropy512 wytknął knzo kilka błędów - xda-developers - View Single Post - [KERNEL][APP] Phoenix v1.25 - the future starts here! | AIO | LionheartX | Wheatley. Po lekturze tego posta zmiana LionheartX na inny governor wydaje się bezpiecznym rozwiązaniem.

Po aktualizacji aplikacji do 1.2, po uruchomieniu telefonu przywracany jest u mnie domyślny governor i scheduler.

Wróciłem do N.E.A.K., zaczekam na rozwój sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x