Skocz do zawartości
maslak92

[PROJEKT ZAMKNIĘTY] Phoenix v1.27

Rekomendowane odpowiedzi

wyszła już ver 1.2.7 na której ma już działać BLN

Potwierdzam od 1.2.7 BLN działa

Edytowane przez Shadow84
    aktualizacja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    graku

a gdzie niby jest ta wersja 1.27 ? moze ktos podac linka do jej sciagniecia

Wysłane z mojego GT-I9100

ok, juz mam, potwierdzam bln znowu dziala innych zmaian narazie nie zaobserwowalem procz tego ze wywala na nim quadranta przed uruchomieniem testow, chyba probuja ukryc wyniki :)

Wysłane z mojego GT-I9100

Edytowane przez Sekator

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowa wersja i lista zmian w pierwszym poście

---------- Post dołączono o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Ktoś używa tego kernela na romie MIUI? Jak się sprawuje w porównaniu do innych? Głównie chodzi o czas pracy na akumulatorze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja używam na MIUI jak narazie o baterii mało mogę powiedzieć gdyż ciągle testuję kernel. Przez noc miałem spadek z 100% na 97% przy wyłączonym 3g i wi-fi ( od 00:00 do 7:30). Sprawdzałem też Syiah 2.6.11 z wprowadzonymi zmianami do conservative ( które według innych dev lionheart to to samo co conservative tylko ma niebiezpiecznie obniżonym samplingiem. Sampling można ustawić w setcpu w ustawieniach advance ) i jak dla mnie płynniejszy jest pheonix.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na wersji 1.2.7 dostaję bootloopa. Czysty KK5. 1.2.6 działa bez zarzutu. Musiałem reanimować przez ODINA. nie wiem czemu, ma ktoś taki problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    emarcin

U mnie 1.2.7 także jakoś dziwnie się zachowywał np. telefon się nie wybudzał zarówno ręcznie jak i podczas gdy ktoś dzwoni, bln raz działał raz nie spowodowane to było na 100% opóźnieniem wygaszania ekranu, który występował od czasu do czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GRIZZLY1

Na 1.26 nie mieliście problemów tylko na 1,27 się zaczęło? Uzywaliście skryptu czyszczącego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja wgrywałem przez odina i nie mialem problemu co wyczytałem na xda to paczka zip czy aktualizacja przez pheonix app powoduje bootloopa. BLN działa mi bezproblemowo jedynie tak jak inni i sam autor kernela zauważyli iż start bootanimacji następuje z 2-3sek opóźnieniem ( podobno błąd spowodowany przez jRCU)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Na 1.26 nie mieliście problemów tylko na 1,27 się zaczęło? Uzywaliście skryptu czyszczącego?

tak. robiłem skryptem, potem kernel. bootloop. wgrywałem odinem - bootloop. wgrywałem z 1.2.6 cwm skrypt, kernel i znow skrypt. dalej bootloop. 1.2.6 działa idealnie tak jak i poprzednie wersje. Pierwszy raz mam bootloopa na KK5 którego używam od 22 grudnia. A wgrywałem ~10 róznych kerneli + do tego po kilka ich wersji...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    papux

Tak samo mam bootlop na KK5 to samo mam na N.E.A.K od wersji 1.3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x