Skocz do zawartości
maslak92

[PROJEKT ZAMKNIĘTY] Phoenix v1.27

Rekomendowane odpowiedzi

Przy intensywnym korzystaniu z Wi-Fi bateria strasznie dostaje. Przynajmniej u mnie. Jeszcze popróbuję, ale może w nowszych odsłonach kernela...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W porównaniu do stockowego kernela bateria trzyma 2x dłużej. Korzystając z wifi nie zauważyłem jakiegoś draina. Może w to też zasługa romu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Amiga4ever ---> Jeżeli wystarcza Ci na 2X dłużej to oczywiście gratuluję. Na ile wystarczała Ci bateria na stocku? Oczywiście oprócz tego, że 2X krócej niż na void'zie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na stockowym kernelu i sofcie 2.3.5 po 9 godzinach uzytkowania phona mialem srednio 20%. Obecnie na SensatioN 1.9 i voud.echo mam 60-70. Wiadomo granica błędu związana z użytkowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    duchu

jak dla mnie to najlepszy kernel z ktorego korzystałem. nie wiem jak z wydajnością ból w sumie w sgs2 to raczej nie jest problem. Natomiast jeśli chodzi o baterie to tutaj wielkie zaskoczenie, bo nawet przy ciągłym 3g a w domu wifi telefon potrafi trzymać 1dzien. najdłuższy czas u mnie towarów były 2 dni. smsow nie używam ale sporo rozmawiam. Duzo używam Whatsapp oraz trochę maili. więc myślę że naprawdę można polecić obecna wersję echo

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam 18 godz. 38min na baterii wyświetlacz 1h 05min i 20 min muzyki, a baterii zostało mi 75% także nie jest źle. Jak dla mnie lepszy od speedmoda, zero crashów ogólnie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam za noobskie pytanie, ale pierwszy raz mam styczność z wgrywaniem kernela: Którą opcję mam wybrać w CWM żeby to zainstalować?

Wysłano z mózgu z użyciem telepatii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Przepraszam za noobskie pytanie, ale pierwszy raz mam styczność z wgrywaniem kernela: Którą opcję mam wybrać w CWM żeby to zainstalować?

choose zip from sdcard

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hehe widzę że zdania są podzielone ;)

Ale skoro obaj wgrywacie na swoje sposoby to pewnie oba działają. Mam rację?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x