Skocz do zawartości
maslak92

[PROJEKT ZAMKNIĘTY] Phoenix v1.27

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko jak maślak, bo inaczej wyrzuci Ci błąd....

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    makak

Właśnie przesiadłem się z speedmoda i jestem pozytywnie zaskoczony, płynnością itd : ) Zobaczmy na ile starczy bateria przy moim normalnym użyciu ; ) przywiązanym do speedmoda polecam spróbować echo, bo warto :)

Edytowane przez makak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    raftik

A ja jednak wróciłem do wersji "charlie" ponieważ wzrostu wydajności względem "echo" nie zauważyłem a bateria na "echo" jednak krócej trzyma niż na "charlie". Ale względem Speedmoda do którego byłem przywiązany "Void.charlie czy echo" płynnością kładzie Speedmoda na glebę bez dwóch zdań.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam panowie. Testuje właśnie tegoż kernelka i widać odrazu poprawę wydajności. W antutu również wzrost:D ale niestety bateryjka leci szybciutko>:( miałem wcześniej speedmoda i było lepiej z baterią. Ale jeszcze trochę się z nim pobawie. Ogólnie jak najbardziej polecam super kernelek!!!

---------- Post dołączono o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

panowie bln nie działa mi wogóle>:( mam rom stockowy ki4 odexe mam jakąś możliwość naprawienia tego? czy mogę użyć fixa dla deodex????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    raftik

Niestety kolego ciężko będzie o poprawiony pliczek service.jar pod xxki4, szukałem ale się poddałem. Wrzucałem te z innych romów w wersji odexed ale wszystkie powodowały bootlopa. To on powoduje ze brakuje powiadomień w sms ale powiadomienia o nieodebranych połączeniach u mnie działają, mam wersję BLN pro.

Wysłane z Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego polecam przesiąść się na wersje deodexed :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tylko jak maślak, bo inaczej wyrzuci Ci błąd....

Co ty za głupoty gadasz całe życie flashuje przez opcje flash kernel i działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też mam wersję pro! ale jednak nic nie działa>:( a przy okazji zapytam bo w sumie nie wiem czym się różni odexed od deodex i który tak naprawdę lepszy?! sorrki że nie na temat!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Co ty za głupoty gadasz całe życie flashuje przez opcje flash kernel i działa.

Tylko, że kolega chce automatycznie, a Ty musisz dorzucac zimage. Chyba, że się mylę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x