Skocz do zawartości
bartos38

Huawei Mate 10 pro ubijanie aplikacji

Rekomendowane odpowiedzi

mordrek82

Nie używam co prawda adguarda, ale innych nie zauważyłem żeby ubijal. Tapatalk siedzi aż go sam nie wywalę, gmail dzielnie działa w tle, bo tak zaznaczyłem. Z kalendarzem nie ma żadnego problemu. Nie wiem, może ja się nie znam, ale jakoś tego nie widać

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin

OLX np. Powiadomienia przy wiadomościach jak ktoś do ciebie napiszę. Yanosik nie uruchamia się jak podłączy się z zestawem głośnomówiącym. Translator googla nie pokazuje chmurki.

Powiadomienia z FB, Gmail, Instagram działają.

Zresztą na XDA też piszą o tym https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=3736793

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mordrek82

Powiadomienia z olx normalnie dochodzą, nawet dzisiaj to sprawdzałem. Yanosik to korzystam raczej mało, wiec nie dam głowy . Ale mapy google ok. Może spróbuj hard reset? Mi coś się zmieniło na lepiej z udostępnianiem neta po hard reset dzisiaj

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin

Czym robiłeś kopię zapasową?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mordrek82

Robiłem kopię zapasową kontaktów na Gmail, oraz wszystkich maili służbowo. Resztę aplikacji wywaliłem i zainstalowałem od zera.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    benkas

Wiem, że może głupio zapytam, ale Janosik poprawnie skonfigurowany? tzn. zaznaczone opcje, żeby się uruchamiał po podłączeniu zestawu. Kiedyś po aktualizacji samego janosika miałem te opcje wyłączone, a przysiągłbym, że ich sam nie wyłączałem, stąd to może naiwne i głupie pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin

Tak, wszystko ustawione prawidłowo.

dodana zawartość

Ci co mają ten problem. Podłączenie oryginalna ładowarkę, i zobaczcie czy podczas ładowania, wszystko wam działa :)

U mnie działa wszystko na ładowarce :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja u siebie  robię tak: Pobieram nową aplikację ze SP (wiem że będę ją potrzebował/używał, apk priorytet) to po pierwszym jej uruchomieniu i konfiguracji, wychodzę i od razu wchodzę do informacji o niej, odszukuję Bateria --> Uruchom, czytaj post #21. Robię to od razu zanim system pomyśli czy trzeba/musi ją ubić. Żadnych problemów. Wkurza tylko mnie te powiadomienie o wysokim zużyciu energii. Ale i na to jest rada instalując to --> https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iboalali.sysnotifsnooze

Tylko Oreo 8.0 Pzdr ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, jak rozwinęła się sprawa z tymi aplikacjami ? Zamierzam zakupic Mate 10 Pro, ale temat troszkę odrzuca mnie od zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Chyba mam problem z ubijaniem aplikacji Audioteka w tle. Chciałem posłuchać audiobooka na bluetooth w aucie, ale po kilkunastu sekundach się wyłącza, krótko po wygaśnięciu ekranu. Czegoś takiego nie miałem wcześniej na LG G4, więc zakładam, że to nie wina sprzętu audio w aucie.

W ustawieniach Bateria -> Uruchom -> przełączyłem na zarządzanie ręczne i pozostawiłem aktywne działanie aplikacji Audioteka w tle. Niestety nic nie pomogło. Dodatkowo dodałem specjalny dostęp jak w poście #23.

Czy jest jeszcze w ustawieniach inna opcja uniknięcia ubijania aplikacji w tle?

Edytowane przez The_Saint

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi