Skocz do zawartości
bartos38

Huawei Mate 10 pro ubijanie aplikacji

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czemu, ale mi niczego nie ubija. Mam wszystko pozostawione w automacie, niczego nie zmieniałem, poza wstępną konfiguracją telefonu. Posiadam ver. op. BLA-l29 8.0.0.0129(C-432).Mate posiadam od ok 2 tygodni i była to jedyna aktualizacja jaką "zaliczyłem", więc może przywrócenie ustawień fabrycznych coś pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam to jak to jest z tym ubijaniem procesow w tle bo przymierzam sie do tego tel. Ale jak tak to ma dzialac ze uboja wszystko i powiadomienia nie dochodza to rezygnuje

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tytus
    Napisano (edytowane)

Ubija powiadomienia  i widgety cały czas :/ może najbliższy update coś w tej kwestii zmieni, to jest największa i w sumie jedyna wada tego telefonu oprócz braku smart locka

Edytowane przez tytus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Z ręką na sercu mi nic nie ubija i wszystko działa, a wiem jak ubijanie wygląda bo miałem miałem mate 9... i to była tragedia

Edytowane przez apacz93

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wincenty
    Napisano (edytowane)

@ up

Śledziłeś ten temat uważnie?

1. Post #21

2. Post #23

Magia! 1 i 2 musisz połączyć razem. Nic nie ubija :)

Nie zgadzam się - Mam powiadomienia

Zgadzam się - ubija widgety. Ale nie wszystkie.

Z moich obserwacji. Założenie kłódki nic nie da, ubije i tak, szczególnie rano to zobaczysz. (uruchom MT i zobacz sam). Bardzo często używaj aplikacji, ten telefon naprawdę się uczy. Na początku problemy z powiadomieniami (mam go od ponad 2 miesięcy), teraz brak problemów z powiadomieniami.

Się zastanawiam co pomaga bardziej? Uaktualnienia z GP aplikacji czy telefon uczy się jak z niego korzystamy (sztuczna inteligencja) hmm...

Edytowane przez Wincenty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mordrek82

A jakie konkretnie widgety ubija? Bo ja korzystam tylko z pogody i nic nie ubiło od kupna - albo ja nie widzę

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

• haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tytus

U mnie Ubija praktycznie 80% widgetów i powiadomien aplikacji - wszystkie maja recznie ustawione by działały w tle i ignoruj optymalizację ( testowane wszystkie kombinacje) Jak EMUI8 ubija nawet podstawowe aplikacje googla np kalendarz, zdjecia to chyba cos naprawde jest nie tak...

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mordrek82

@up a nie masz przypadkiem ustawionego jakiegoś trybu oszczędzania baterii, czy coś takiego? U mnie żadnego ubijania nie zauważyłem, aplikacje działają w tle, chociaż faktycznie ustawiłem żeby ignorowaly baterie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tytus

Jak pisałem wcześniej wszystko przetestowane kilka razy, wyłączone wszystkie tryby oszczedzania i optymalizacji. Prosty przyklad kalendarz google - powiadomiena jak wogole przyjda to z kilku godzinnym opoznieniem raz na 10 razy! Korzystam czesto, dodaje eventy, wiec gdyby mial sie "nauczyc" ;) to  to 1,5 miesiaca nie starczylo heh Ubija pernametnie w tle i czasami jak telefon wybudze to nagle zalegle powiadomienie przychodzi to jest slabe. O dziwo widget tej apki juz sie nie ubija tak czesto :o    Za to wszystkie inne widgety kalendarza  ktore uzywalem przez ladnych kilka lat na roznych telefonach po max godzinie sa bezuzyteczne. Jedna z nielicznych apek ktora dziala caly czas to outlook mircoszitu :)  Wszystkie powiadomienia ladnie przychodza, ma w sobie oprocz poczty kalendarz, wiec tu moge liczyc na to ze dostane info o zapisanym terminie , co nie zrobi google kalendarz :/

Dla mnie to wtopa EUMUI i programistow huaweia, na xda jest watek ktory ma kilkanascie stron wiec to nie takie sobie gadanie, najlepsze jest to ze nic nie robia z tym. Dziwic moze fakt ze telefon ma 6gb ramu szybki procek i wielka baterie, wiec dlaczego robia takie agresywne oprogramowanie by ubijalo? Czyzby nagle telefon mial mocno zwolnic a bateria w oczach by znikala? dziwne, strasznie dziwne ;) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mordrek82

Ja korzystam z kalendarza i Gmaila służbowo i wszystkie powiadomienia przychodzą bez opóźnień. Pocztę mam ustawioną jako push i od razu jest informacja jak coś przychodzi. W folderach również. Od pierwszego dnia użytkowania Mate z powiadomieniami nie mm problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi