Skocz do zawartości
bartos38

Huawei Mate 10 pro ubijanie aplikacji

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też powiedomienia z kalendarza google, keep czy fb wszystko pięknie dochodzi ! więc może masz jakąś wadę swojego egzemplarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też mam problem z kalendarzem, przychodzi jak chce, w pozostałych przypadkach na razie ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam;

Od zeszłego tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem Huawei Mate 10 Pro.Telefon w porządku po przesiadce z Xiaomi Mi Note 2 ale problem jest jeden.W aplikacji na której pracuje zamyka intermet kiedy działa ona w tle i telefon jest zablokowany. Kiedy telefon nie jest zablokowany wszystko działa w porządku.Próbowałem już chyba wszystkich ustawień ale dalej jest to samo. Pracuje na taksówce i niestety ale ta aplikacja musi chodzić perfekcyjnie.Czy ktoś może coś w temacie pomoc? Byłbym niezmiernie wdzieczny :)

Edytowane przez Baron Rafau
    Połączyłem Twój temat z podobnym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mordrek82

Nie bardzo rozumiem, co znaczy że zamyka internet? Czy masz włączone oszczędzanie baterii?

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
      W dniu 12.03.2018 o 12:40, Mateusz Pilat napisał:

Witam;

Od zeszłego tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem Huawei Mate 10 Pro.Telefon w porządku po przesiadce z Xiaomi Mi Note 2 ale problem jest jeden.W aplikacji na której pracuje zamyka intermet kiedy działa ona w tle i telefon jest zablokowany. Kiedy telefon nie jest zablokowany wszystko działa w porządku.Próbowałem już chyba wszystkich ustawień ale dalej jest to samo. Pracuje na taksówce i niestety ale ta aplikacja musi chodzić perfekcyjnie.Czy ktoś może coś w temacie pomoc? Byłbym niezmiernie wdzieczny :)

Pokaż więcej  

Niestety jedynym całkowitym rozwiązaniem tego problemu jest sprzedaż tego telefonu i kupienie czegoś innego od któregokolwiek innego producenta. Żaden inny z tym problemu nie ma, tylko huawei. Większość ludzi nie widzi takich problemów jak Ty i im to nie przeszkadza, jednak jak ktos jest trochę bardziej wymagającym użytkownikiem tak jak ty, to niestety zaczynają się problemy. Możesz pokombinować jeszcze i poprobowac dodając aplikacje do chronionych i założyć na nie kłódki, ale na dłuższą metę i tak czasem będzie ubijać. Taka specyfika tych telefonów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Może tu niekoniecznie chodzi o "ubijanie" aplikacji, lecz o wyłączenie podtrzymywania transmisji danych w trybie uśpenia. Sprawdź w ustawieniach sieci danych kom. lub Wifi, w zależności od tego, z czego korzystasz. Jestem przekonany, że to może być potencjalny powód Twoich problemów. Dodatkowo, każdej pojedynczej aplikacji można wyłączyć korzystanie z internetu w tle. Sprawdź jeszcze ten trop ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam;

Dzięki wielkie za odzew :) Jest włączone podtrzymywanie transmisji danych w trybie uśpienia i założona kłódka.Wczoraj wyłączyłem tą aplikacje z oszczędzania energii i dzisiaj zobaczymy.Oszczedzanie baterii wyłączone. ,, Dodatkowo, każdej pojedynczej aplikacji można wyłączyć korzystanie z internetu w tle '' mozesz rozwinąc ten watek jak to zrobic?

Edytowane przez Mateusz Pilat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Informacje o aplikacji -> Użycie danych i tam powinny być przełączniki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lovit

Cześć,

Przeczytałem  cały wątek i mam Panowie do Was pytanie (proszę tylko nie udzielajcie odpowiedzi "a u mnie działa wszystko i jest ok".

Podobnie jak jedna z osób powyżej mam problem z Audioteką. Mimo dodania wszystkich wyjątków, kłódek i czego to Huawei nie wymyślił, aplikacja po kilku sekundach od wygaszenia ekranu przestaje odtwarzać.

Co ciekawe inaczej jest ze słuchawkami, inaczej gdy słucham z głośnika, a inaczej jak podłączę przez bluetooth do samochodu.

Najgorzej jest z tym ostatnim, bo nie można normalnie używać aplikacji.

Czy spotkaliście się z jakąś odpowiedzią od Huawei w sprawie konkretnej aplikacji? Czy warto do nich pisać?

Ps. robiłem już reset telefonu, dwa razy, nic nie pomaga :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Godzinę temu, lovit napisał:

Cześć,

Przeczytałem  cały wątek i mam Panowie do Was pytanie (proszę tylko nie udzielajcie odpowiedzi "a u mnie działa wszystko i jest ok".

Podobnie jak jedna z osób powyżej mam problem z Audioteką. Mimo dodania wszystkich wyjątków, kłódek i czego to Huawei nie wymyślił, aplikacja po kilku sekundach od wygaszenia ekranu przestaje odtwarzać.

Co ciekawe inaczej jest ze słuchawkami, inaczej gdy słucham z głośnika, a inaczej jak podłączę przez bluetooth do samochodu.

Najgorzej jest z tym ostatnim, bo nie można normalnie używać aplikacji.

Czy spotkaliście się z jakąś odpowiedzią od Huawei w sprawie konkretnej aplikacji? Czy warto do nich pisać?

Ps. robiłem już reset telefonu, dwa razy, nic nie pomaga :/

W Audiotece wejdź w ustawienia => aplikacja i zaznacz "odtwarzanie w tle" oraz "audioteka na pierwszym planie".

U mnie pomogło jeśli chodzi o słuchanie przez słuchawki i głośnik telefonu - po kilku kolejnych uruchomieniach przestało przerywać odtwarzanie po wygaśnięciu ekranu. Wcześniej miałem objawy identyczne z Twoimi.

Nie próbowałem jeszcze po tej zmianie jak wygląda sprawa odtwarzania przez bt w aucie i nie wiem czy tu też pomogło.

Dodatkowo nie jestem pewien, czy audioteka została już zaktualizowana do Androida 8. Może to też jest jakiś problem?

Edytowane przez The_Saint

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi