Skocz do zawartości
bartos38

Huawei Mate 10 pro ubijanie aplikacji

Rekomendowane odpowiedzi

lovit

No i jednak się nie udało. Jedna jazda ok. Kolejna już wyłącza mi audiobooka.

Wydaje się że to jednak problem po stronie aplikacji, mam nadzieję że twórcy pochylą się nad użytkownikami Mate'ów i to poprawią.

@The_Saint nie zauważyłem wcześniej tego, że napisałeś o opcji "audioteka na pierwszym planie". Rzeczywiście to ustawienie rozwiązało problem. Dziś udało mi się normalnie korzystać z aplikacji.

Co do samej Audioteki, odbieram tą aplikację jako bardzo archaiczną, więc może rzeczywiście jeszcze nie dostosowali jej do Oreo.

Edytowane przez lovit
    Problem powrócił

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    abba

A czy tapatalk działa wam normalnie? Po przesiadkę na mate 10 pro jakoś tych powiadomień mam mniej. Z resztą wchodząc w obserwowane wątki widzę, że coś jest napisane. Dodatkowo chciałbym się dowiedzieć gdzie jest możliwość założenia kłódki na aplikację i czy ustawienia jak na screenie są dobre by aplikacja nie była już ubijana i normalnie pracowała w tle.

25f047feaf40d76e5ef1e79805769597.jpg

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Baron Rafau
    Poprawa czytelności posta. Tekst był w jednej linii ze zdjęciem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Kłódka powinna być w panelu ostatnio używanych aplikacji. Jej blokada uniemożliwi usunięcie podczas czyszczenia.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 21.03.2018 o 09:41, lovit napisał:

Edytowane czwartek o 09:35 przez lovit
    Problem powrócił

Wczoraj używałem audiotekę przez bt w aucie. Kilka godzin słuchania bez żadnych zacięć i z płynnym przechodzeniem od kolejnych rozdziałów. Kilka odebranych rozmów, podczas których aplikacja przerywała czytanie audiobooka. Po skończonej rozmowie aplikacja ładnie cofała odczyt o kilka sekund i bez problemu wznawiała czytanie.

Spróbuj dodatkowo zaznaczyć w opcjach "starszy odtwarzacz". Na wszelki wypadek mam to zaznaczone, bo jak dla mnie ta aplikacja to niezły staroć ;) 

Edytowane przez The_Saint

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mordrek82

Ja wczoraj ruszyłem z Endomondo - póki co krótka trasa na rolkach - 40min bez najmniejszego problemu. Nic się nie dzieje

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    becks

Co do tego ubijania aplikacji to przecież można w ustawieniach baterii zaznaczyć mu, które aplikacje ma wykluczać z ubijania i tyle. We wszystkich, które chcecie, włączcie powiadomienia i tyle. U mnie wszystko działa i powiadomienia też.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam wrażenie że telefon się uczy. Tzn mnie problem dotkną z aplikacja Legimi przy odtwarzaniu audiobooka. Dokładnie się zachowywał jak piszecie włączyłem ekran wszystko zaczynało działać I wlaczalem tak kilka razy ale mnie to zmęczona, aż wyłączyłem całkiem. Jednak na następny dzień włączyłem znów i okazuje się że Legimi już działa nie było żadnej aktualizacji. Żadnych ustawień nie zmieniałem wszystko na auto. Dlatego to prawdopodobnie ta funkcjonalność IA po coś ten kooprocesor jest. Od tamtej pory Legimi działa bez problemu.

Wysłane z mojego CMR-AL09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

Uczy się, jak powinien działać od samego początku :P No no, to się nazywa inteligencja. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Uczy się, jak powinien działać od samego początku  No no, to się nazywa inteligencja. 
    Uczy się twojego sposobu używania telefonu, to co dla ciebie jest wyznacznikiem dobrego działania dla mnie jest nie do przyjęcia. I po jest IA by dla każdego mogło być indywidualnie.

Wysłane z mojego CMR-AL09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

Wybacz, ale to całe IA to jak na razie tylko i wyłącznie bełkot marketingowy i jedna apka w tle, która próbuje coś ubijać lub nie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi