Skocz do zawartości
gratis

Samsung J3 SM-J320V. Jak zdjąć SIM lock i wgrać język polski?

Rekomendowane odpowiedzi

gratis

Witam mam do was pytania, znajomy prosił mnie o pomoc dostał z USA Samsunga J3 SM-J320V tel był w sieci VERIZON ale działała też na nim karta T-mobile z USA Polskie karty nie były wkładane do teraz po włożeniu a2mobile jest informacja że to nie jest karta z VERIZON oraz nie było w nim języka Polskiego zauważyłem że jest aktualizacja do Androida 7.1 po aktualizacji w ustawieniach pojawiła się możliwość zmiany regionu aplikacje zrobiły się na polskie ale ustawienia tel są po angielsku.

Mam pytanie czy jest możliwość odblokowania SIMLOCKA
czy można wgrać ROM oraz RECOVERYY z modelu SM-J320F lub SM-J320FN I czy odblokuje on Sim-locka 

Z góry serdecznie dziękuję 
Pozdrawiam 

Edytowane przez Gwozdek
Doprecyzowałem nazwę wątku. Proszę nazywać tematy tak, aby krótko streszczały poruszany problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Camulos

@gratis

simlocka tak nie odblokujesz, a poza tym możesz uceglić fona wgrywając softa nie do tej wersji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gratis

Też tak mi się wydawało jeszcze teraz doszedł mi jeden problem z FRP parzyłem na różne sposoby z zaznaczeniem i z home ale nic nie pomaga chyba muszę wgrać przez ODIN starszą wersje i może coś pomoże 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gratis

Witam udało mi się odblokować Bypass frp Google i znalazłem Androidzie 6.0 na ten model J320V próbowałem wgrać mu jakieś Recovery TWRP lub CWM ale niestety nie pasuje od żadnej z wersji J320 w odinie wyskakuje FAIL, chciałem go zrootować aby zmienić mu Region ale niestety sposób z framaroot nie działa Kingo ROOT i ROOTGesnius też nie,  co do Simlocka to okazuje się że nie ma tylko wyskakuje komunikat ze karta SIM nie jest w sieci Verizon, w ustawieniach tel znalazł aktualizację do ANDROIDA 7.1.1 zrobiłem ją  Build numer: NMF26X.J320VVRU2BQJ1 w tej wersji można zmienić region na Polski po zmianie na polski zmienił się język tylko w kilku aplikacjach ale niestety PROSZĘ kogoś o pomoc jak zmienić aplikacje Settings i Messages na Polski czy jest możliwość podmiany plików przez odin bo niestety przez Recovery nic nie da rady zrobić bo niestety nie mogę znaleźć żadnego recovery 

Jeszcze raz proszę o pomoc i z góry serdecznie dziękuje za zainteresowanie. 

Edytowane przez gratis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi