Skocz do zawartości
sebaastian

Bateria - ile kosztuje wymiana poza gwarancja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Ile jest gwarancji na baterie ? Kupiłem swoją Motke w marcu 2016 roku . Bateria jest spuchnięta i trochę długo ładuje , i jak na nią szybko się rozładowywuje. Na baterie też jest 2 lata gwarancji czy raczej juz po ? Jeśli jest po za gwarancją , to ile wynosi wymiana baterii ? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fuco

O ile nic się nie zmieniło, zasada jest prosta. Telefon jako całość jest objęty 2-letnią gwarancją. Jeśli bateria jest wymienna, może podlegać krótszej gwarancji, ale nasza jest niewymienna, więc jest traktowana tak samo jak procesor czy płyta główna. Stąd obejmuje ją ta sama dwuletnia gwarancja. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dzwoniłem do CTDI to pani mi powiedziała , że gwarancja na baterie w tym telefonie wynosi rok , i nie wymienia mi , a jak wyśle telefon to zapłacę za niego

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to wyślij na rękojmię u sprzedawcy, wtedy na cały zestaw sprzedażowy jest 2 lata, chyba że uszkodziłeś telefon lub go zalałeś/zawilgociłeś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rękojmia ? Jak ten telefon ma prawie 2 lata i jest uszkodzony niestety ;)

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nigdzie nie pisałeś wyżej, że masz uszkodzony telefon, a jedynie  o baterii.

Rękojmia obowiązuje w okresie 2 lat od daty zakupu więc możesz złożyć na tą wadę wg ciebie nawet ostatniego dnia. i nic w tym dziwnego nie ma.

Pracuje w salonie sprzedaży sieci komórkowej, użytkownicy apple wykorzystują ten fakt prawie zawsze, i dziwnym zbiegiem okoliczności zawsze im telefon zaczyna się psuć miesiąc przed upływem tego okresu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ramone
    Dnia 4.01.2018 o 18:05, Fuco napisał:

O ile nic się nie zmieniło, zasada jest prosta. Telefon jako całość jest objęty 2-letnią gwarancją. Jeśli bateria jest wymienna, może podlegać krótszej gwarancji, ale nasza jest niewymienna, więc jest traktowana tak samo jak procesor czy płyta główna. Stąd obejmuje ją ta sama dwuletnia gwarancja. 

Nie za bardzo. Ostatnio jak kupiłem telefon xiaomi to sie doczytałem że na baterię jest tylko 6 miesięcy gwarancji. Lecą w kulki producenci telefonów. Jak były wymienne baterie to ok. Mogło tak być. Kupuję sobie nowa i wkładam ale nie w takim przypadku że bateria jest wbudowana a telefon prawie nierozbieralny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kono78
    Witam . Ile jest gwarancji na baterie ? Kupiłem swoją Motke w marcu 2016 roku . Bateria jest spuchnięta i trochę długo ładuje , i jak na nią szybko się rozładowywuje. Na baterie też jest 2 lata gwarancji czy raczej juz po ? Jeśli jest po za gwarancją , to ile wynosi wymiana baterii ? Pozdrawiam
    Pytałem kiedyś w Regenersis Janki i jakaś miła pani napisała mi, że wymiana baterii w Moto x Play kosztuje coś w granicach 100 zł.

Wysłane z mojego Lenovo PB1-750M przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co widzę , mi już wymienili i przechodzi teraz testy jakościowe ;) . Bardzo szybko się uwinęli , bo dopiero jutro będzie tydzień

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

dodana zawartość

Jestem w szoku :o ! CTDI (Dawniej Regenersis) Telefon przyjęty do serwisu 12.01.2018 a już dzisiaj (17.01.2018) spakowany i gotowy do wysyłki . Informacja ze strony : 

"

Szanowny Kliencie,

W dostarczonym urządzeniu wykonano naprawę w ramach której uaktualniono oprogramowanie oraz wymieniono części zgodnie z załączoną listą.
    Urządzenie sprawdzono na najnowszej wersji oprogramowania.
    Przeprowadzono test urządzenia z wynikiem pozytywnym.
    Telefon zgodny ze specyfikacją producenta.

Lista wymienionych części:
    ASSY,BAT,FL40,LI POLYMER,LG CHEM,TYP3630 MAH
    DIE CUT,ADHES,BATTERY, LUX
    FIXED INDUCTOR,NFC FLEX, LUX
    GSKT,PORON,FLSH FLEX, LUX"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi