Skocz do zawartości
adroid

Dyskusja o custom ROMach, modach, kernelach.

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.11.2018 o 13:05, adziu82 napisał:

Panowie co daje aktualizacja p2a42 s233 170404 ROW TO p2a42 S244 170725 ROW?

Coś wnosi dobrego czy może coś psuje?

https://forum.xda-developers.com/lenovo-p2/how-to/p2-update-s244-t3654085

pozdr.

Na razie po prawie 2 miesiacach testowania customow wrocilem do zmodyfikowanego stocka :)

https://forum.xda-developers.com/lenovo-p2/development/stock-7-0-inirolp2rom7-0-0s251-t3733337

Ma dograny dolby atmos i super baterie :) , trzecia doba sie konczy a ja mam ciagle 37%, przy non stop wlaczonym lte i wifi. Na noc przelacznik oszczedzania zasilania, to wszystko.

Pewnie jak wyjdzie nie zbugowany pie+nfc to znowu sie przesiade ale na razie stary, dobry stock ;)

pozdr.

Edytowane przez Andrzej Solowiej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak więc mamy już 2 romy na Pie z działającym NFC. Nitrogen Os i Crdroid, którego od wczoraj testuję.

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra też zainstalowałem tą 9 crdroid i zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja z kolei na ta chwile testuje MIUI 10 sciagniete z forum 4PDA. Musze przyznac, ze jestem zaskoczony tym, jak chodzi na P2. Po prostu rewelacyjnie :)

W miedzyczasie od CR Droid udalo mii sie prawie uceglic swojego fona, pozniej przez fastboot stawialem na nowo stocka (nowe doswiadczenia :) - i teraz po ktotkiej chwili z Postato Open Sauce Project, testuje MIUI 10.

pozdr. Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Esperq

a czy ktoś używający linage os ma problem z czasem? Mam ustawiony na automatyczną regulację od operatora i spóźnia się o 2 minuty :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Soun53

Witam, czy ktos z was zmieniał wersje systemu na Lenovo P2 lub wie jak to zrobić? Mój system ma mase błędów i muszę cos z tym zrobic. Kiedyś bawiłem się w zmiany romow na Xperii M2 ale to było dawno i potrzebuje pomocy od kogoś, kto przypomni co i jak :D Ktoś poradzi jak zacząć? Jakiś poradnik? Skąd pobrać i co pobrać? Mimo 2.5 lat bateria nadal ma sot ok 10-12godz. wiec daje rade i nie mam potrzeby i funduszy by zmieniać.. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Soun53
    Napisano (edytowane)

@Albert001 dzieki śliczne, polecasz jakiś konkretny? Kusi mnie LineageOS :) Nigdy nie miałem a zawsze ciekawił. Pora moze na przetestowanie.. Polecasz może czy nie?

Blokade zdjąłem 3 dni temu i jeszcze zostało 11 dni okolo :D

Edytowane przez Soun53

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście korzystam z tego: https://forum.xda-developers.com/lenovo-p2/development/resurrection-remix-7-pie-9-0-t3905114

tylko format plików na partycji data trzeba zmienić na f2fs plus kernel: https://forum.xda-developers.com/lenovo-p2/development/lenovop2-blazemax-kernel-t3948490

który między innymi podnosi taktowanie procka do 2.2 Ghz ale tak na prawdę to trzeba wypróbować kilka i wybrać coś dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi