Skocz do zawartości
magyuri

SM-N9500 na rynek chiński - w jaki sposób wgrać rom z rynku amerykańskiego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam następujący problem. Mam Note 8 dual-sim, 128 GB wewnętrznej pamięci - niestety wersja na chiński rynek, SM-N9500, nr wersji rom NMF26X.N9500ZHU2BQK4, 2 SIM-karty: Beeline (Rosja) oraz Play (Polska)

Chciałbym wgrać rom N950USQS2BQK2  od wersji sprzedawanej na USA (SM-N950U). Wiem, że oba wersje posiadają ten sam procesor ( Snapdragon 835), ale nie wiem, czy jest wersja tego romu N950USQS2BQK2 na dual-sim oraz na 128GB wewnętrznej pamięci, oraz która wersja romu jest na unlocked - chciałbym potem wgrać wersję oficjalną  Oreo wydaną specjalnie dla romu N950USQS2BQK2 - unlocked. Ściągnąłem  oficjalny rom N950USQS2BQK2 VZW-N950USQS2BQK2-20171201111007 - nie wiem, czy to unlocked, i czy jest to wersja na 2 simkarty..... Miałem też problem, jakie pliki mam dodać w Odin -

są tu 6 plików:  AP_ ...., BL_, CP_.... to OK, wiem gdzie, ale CSC_ lub HOME_CSC? Który?

A jest jeszcze userdata_... Z tym plikiem co mam zrobić?

Proszę o pomoc, konkretnie co robić? Czy mam wyodrębnić z CSC plik .pit i też podać osobno w Odin?

Czy mam odhaczyć czy zahaczyć okno Re-Partition?

Proszę, opiszcie mi co i jak robić, niestety nie znam angielskiego i dlatego proszę o pomoc łopatologiczną.

Wszystkim życzę Szczęśliwego Nowego Roku!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nuanda

No nie wie.  Raczej nikt nie zaryzykuje uceglenia Twojego telefonu.  Nawet z teorią, bo nie ma jak sprawdzić. Zaduże ryzyko. Wiedziałeś co kupujesz.

No chyba że się jakąś konkretną instrukcją podpierasz.  

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Z tego co widzę, dual sim international był/jest na exynosie:

https://www.phonearena.com/news/Dual-SIM-Samsung-Galaxy-Note-8-goes-on-sale-in-the-US-for-890-unofficially_id98277

https://www.amazon.com/Samsung-Unlocked-International-Warranty-Orchid/dp/B075KQ622T

Nie wgrasz na niego wersji DS snapdragon - prawdopodobnie tylko dla Chin.

Czy w tej pogoni za chęcią kupna super-hiper-szajso flagowca nie można użyć trochę...?

dodana zawartość

Ps.

VZW - Verizon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nuanda

@dzidexx

Jedno mi przychodzi ... stawiasz na baczność. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi