Skocz do zawartości
Negative

tutorial Chcesz wykorzystać zaletę swojej matrycy sAMOLED? [Substratum + Black Edition V2] [BEZ ROOTA]

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowicjuszem w aplikacji i tu mam pytanie. Używam  substratum wraz z Swift Black który to jest co jakiś czas aktualizowany i posiada zaktualizowane nakładki. Czy aktualizując nakładki należy poprzednie odinstalować i dopiero potem je zaktualizować czy po ich zaznaczeniu do aktualizacji wykonać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1 minutę temu, Andreas135 napisał:

Jestem nowicjuszem w aplikacji i tu mam pytanie. Używam  substratum wraz z Swift Black który to jest co jakiś czas aktualizowany i posiada zaktualizowane nakładki. Czy aktualizując nakładki należy poprzednie odinstalować i dopiero potem je zaktualizować czy po ich zaznaczeniu do aktualizacji wykonać.

Nie ma takiej potrzeby. Pojawiają się aktu substratum - nadinstalowujesz i gra.

Nawiasem. Szkoda, że nie wpadli w substratum na, jakiś patent, aby akceptując aktu danej wersji (i aktualizując np. 25 apek) załatwić to 1 zezwoleniem. Osobiście zaczyna mnie wkurzać poświęcanie 30 minut na klikanie 25 akceptuj, tak, dalej..., itd. Troszkę to irytujące i po czasie zachwytu nad zaciemnioną wersją fona, górę weźmie chyba lenistwo ;) i niechęć do bezsensownego klikania.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za pomoc. Ja ze swojej strony przed aktualizacjami daję zgodę w nieznanych źródłach ale i tak kazdą instalację muszę zaakceptować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    artoor
    W dniu 8.03.2018 o 12:05, JeRRyF3D napisał:

Nie ma takiej potrzeby. Pojawiają się aktu substratum - nadinstalowujesz i gra.

Nawiasem. Szkoda, że nie wpadli w substratum na, jakiś patent, aby akceptując aktu danej wersji (i aktualizując np. 25 apek) załatwić to 1 zezwoleniem. Osobiście zaczyna mnie wkurzać poświęcanie 30 minut na klikanie 25 akceptuj, tak, dalej..., itd. Troszkę to irytujące i po czasie zachwytu nad zaciemnioną wersją fona, górę weźmie chyba lenistwo ;) i niechęć do bezsensownego klikania.

Jest proste rozwiązanie tego problemu... tzn. ominięcie go. Sam zacząłem się nudzić klikaniem na każde „instaluj” i „zamknij”. Stworzyłem prosty skrypt w Automagic, który wykonuje 99% roboty za mnie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi