Skocz do zawartości
jion

aparat A3 2016 nie ostrzy podczas robienia zdjęć

Rekomendowane odpowiedzi

jion

Witam,

Mam problem w samsungu A3 -2016 żony od jakiegoś czasu zdjęcia wychodzą jakby za mgłą, tzn aparat po prostu nie ostrzy. Co któreś zdjęcie wychodzi dobre jednak żona twierdzi że są gorsze niż wcześniej a najgożej wychodzą zrobione z lampą w sztucznym oświetleniu, w dzień tej różnicy aż tak nie widać. Jakiś czas temu zaktualizowałem telefon do 7.0 wersja (A310FXXU3CQG1) nie wiem czy to może mieć związek z aparatem. Obecnie pojawiła się kolejna aktualizacja, której jeszcze nie pobrałem ok 90 MB ale z tego co wyczytałem nie ma za wiele usprawnień dotyczących aparatu. Proszę o pomoc, czy mogę coś zrobić/sprawdzić/ustawić inaczej zanim oddam telefon do serwisu, na szczęście jest jeszcze na gwarancji a jeżeli oddać to czy orientujecie się czy samsung ma coś takiego jak door-to-door bo w poprzednim LG tak miałem, czy muszę jechać do punktu stacjonarnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. Czasami w swoim A3 2016 też tak mam że aparat w ogóle nie wyostrza (ale rzadko się to zdarza). Dziwnym trafem ja eliminuje to ponownym uruchomieniem telefonu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skrot

Raz mi się tak zdarzyło. Restart telefonu pomógł i póki co spokój.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi ostatnio coraz częściej się to zdarza, szczególnie gdy robię zdjęcia z fleszem. Niby restart pomaga, ale jest to trochę denerwujące.

Edytowane przez Mateusz7580

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi