Skocz do zawartości
Natalia Podraza

Samsung s8 szybka nie działa dotyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z ekranem dotykowym po założeniu szybki hartowanej w Samsung S8. Nie zawsze działaj przyciski zarówno na krawędziach jak i na ekranie. O czym to może świadczyć? Czy może oznaczać to źle założoną szybkę? I czy mogę domagać się ponownego naklejenia szybki przez sprzedającego? Bo mi powiedział że szybka ok A że ekran czasami nie działa to dlatego że jednak na ekranie jest dodatkowa warstwa i dlatego ma prawo tak być 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ice6666

Ma prawo tak być ze względu na kilka rzeczy:
    - zbyt grube szkło
    - słaba jakość szkła
    Jeżeli pod szkłem nie widać pęcherzyków powietrza to jest dobrze nałożona i zostają się dwie wyżej wymienione opcje.

Szybka jakaś tańsza czy jedna z droższych?
    Co do sprzedawcy to widać, że bardziej mu zależało na kasie niż na zadowolonym kliencie.

Zapraszam do działu AKCESORIA - jest tutaj jeden główny wątek oraz kilka innych na temat ochrony wyświetlacza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem dokładnie to samo w zwykłym S8-zwykłe szkła są do bani i zamiast przylegać do wyświetlacza to miedzy nimi a ekranem jest pusta przestrzeń,szczególnie na krawędziach i przy górnej belce.U mnie wszystko stało sie jasne kiedy delikatnie dmuchnąłem w głośnik od rozmów a całe szkło zaparowało od wewnątrz.Możesz spróbować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety mam podobnie, po założeniu szybki hartowanej ekran stracił dużo na czułości. Niestety S8 nie ma opcji zwiększenia czułości czym jestem mocno zdziwiony.....

Edytowane przez ThomAS PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stromba

Lipne szkło to lipnie dotyk działa. Zawsze coś kosztem ceny. Jakbyś przeczytał trochę wcześniej postów to byś wiedział o tym i czemu jest polecane te drogie whitestone a nie inne szkla... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi