Skocz do zawartości
grizli

myPhone Cube 4GB - nie uruchamia się

Rekomendowane odpowiedzi

grizli

Witam,
Mam myPhone Cube 4GB i jakis czas temu telefon przestal sie uruchamiac ze wzgledu na brak pamieci. Jakis czas temu mialem taki sam przypadek i pomoglo mi wgranie ROMu ze strony myPhone. Teraz gdy to zrobilem to telefon przestal sie uruchamiac. Gdy podlaczam telefon do komputera slysze tak jakby telefon sie rozlaczal i podlaczał (tak w kółko). Gdy wybieram w flashtool firmware upgrade przez to rozłączanie nie chce w ogóle sie skonczyc, natomiast jak wybieram format all + download to wszystko idzie do konca z sukcesem i telefon podczas tego procesu sie nie rozlacza.

Telefon juz od dluzszego czasu lezy w szafce nieuzywany bo mam inny, ale teraz potrzebowalbym go reanimowac.

Jezeli chodzi o gniazdo zasilania to jest sprawne, mam po znajomosci elektronika i po stronie elektroniki wszystko jest OK, baterie tez mam nowa, bo oryginalna nie trzymala napiecia. 

Prosze o jakas podpowiedz jak go reanimowac... nie musi byc to oryginalny soft.

*** Mam jeszcze takie dodatkowe pytanie.. soft udostepniony na stronie myPhone do cube 4gb to jest pełny ROM? Czy tylko nakładka na ROM w telefonie?

Prosze o nie hejtowanie ze sie nei znam, ze nie powinienem brac format all itp...
Jak cos przez dluzszy czas sie nie udaje to probujesz wszystkiego.

Pozdrawiam

Edytowane przez grizli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wpierw flashnij mu Cyanogena, jest w moim temacie zbiorczym, jeśli wtedy odpali to problem w pewnym sensie rozwiązany. Telefon na pewno nie jest hard bricked bo udaje mu się na chwilę połączyć.
Rom ze strony myPhone jest pełny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
grizli

Kupilem nowa plyte główna za 30zl w jakims serwisie obok stadionu narodowego w Warszawie. Telefon dziala! i ma 32gb pamieci ^^ Sprzedawca powiedzial mi ze tam padl jakis kontroler zasilaina (dosyc czeste w tych podelach).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi