Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wynegocjowaliśmy najlepszą ofertę tylko dla użytkowników Forum Android.com.pl! Czytaj więcej.. ×
kara_mustafa

Aplikacja dla Mi Band 2 - Jaką wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zdecydowałem się na zakup Mi Band 2. Opaskę będę używał z Galaxy S8. Zainstalowałem aplikację Mi Fit z Google Play. Niestety nie ma w niej możliwości wyświetlania szczegółów powiadomień przychodzących. Wiem, że aplikacje Notify and Fitness oraz Tools & Mi Band posiadają takie możliwości. Którą aplikację polecacie? Najbardziej zależy mi na jak najmniejszym obciążeniu baterii, stabilności połączenia oraz braku opóźnień w powiadomieniach. Chciałbym również aby aplikacja funkcjonowała niezależnie (tak, aby mi fit nie był wymagany do użytkowania).

Jakie są wasze doświadczenia? Którą aplikacje polecacie najbardziej ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    frrancuz

N&FfMB nie wymaga mifit.
    MiBand tools wymaga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A która działa stabilniej ? i pożera mniej baterii ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    frrancuz

Są porównywalne w tym zakresie. Mam obie kupione.
    Główne cechy:
    MiBand tools - jest mniej skomplikowana, dodaje niezbędne funkcję których brakuje w oficjalnej. Wymaga oficjalnej.
    N&FfMB - kombajn, z kupą opcji, dupereli, w moim odczuciu to już przerost formy nad treścią. Nie wymaga oficjalnej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziaro

Jeśli nie obawiasz się aplikacji spoza Google Play to możesz spróbować modyfikowanego mi fit.

https://yadi.sk/d/cHgiUsi53NAgB4

MrTomi 3.2.4 PL

Masz możliwość ustawić aby wyświetlało kto dzwoni bez zmiany języka. Co do baterii nie odczułem wielkiej różnicy w porównaniu do oryginalnego mi fit. Zanim zainstalujesz to odinstaluj poprzednią wersję mi fit.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    frrancuz

Zmiana języka nie jest już chyba wymagana. Była, zanim soft globalnie do mibanda udostepnili. Najpierw był w "chinach" i wtedy trzeba było trochę kombinować. Teraz nie trzeba.

dodana zawartość

@dziaro
    Podasz jakieś info co ma ta aplikacja innego niż oficjalna? Jakie dodatki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziaro

Jeszcze około miesiąca temu trzeba było kombinować z językiem żeby była możliwość wyświetlania kontaktu. Później jak będę miał więcej czas to napiszę jakie są różnice między MiTomi a oryginalnym Mi fit.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lutek26
    Jeszcze około miesiąca temu trzeba było kombinować z językiem żeby była możliwość wyświetlania kontaktu. Później jak będę miał więcej czas to napiszę jakie są różnice między MiTomi a oryginalnym Mi fit.

To najważniejsza funkcja. Mibabd2 wyświetla numery lub nazwy kontaktów 0ef4960552e4da7668f8f76d5964c0f5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja polecam Mi Band Master w wersji Pro, jest bardzo fajny, czytelny i nie ma tyle syfu co N&F.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tobik

dla mni mi band master z GP wersja pro 12zeta warta uwagi . stabilna, duzo opcji, wszystko dziala, nic nie znika i nie zawiesza sie. sam zakupilem pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi