Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Killaz6

Operator bez zobowiązań, mam dość dwuletnich męczarni

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie wszystko jasne, dzięki za pomoc. 
    Numer można normalnie przenieść po rozwiązaniu umowy z Play?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Patrax
    Napisano (edytowane)

@Killaz6 Tylko że po rozwiązaniu umowy z Play numer przenieś od razu do prepaid i wtedy będziesz mógł go przenieść do innej sieci. w prepaid nie podpisujesz żadnej umowy, a operatora możesz zmieniać z dnia na dzień. Mając prepaid, możemy dostosowywać ofertę do swoich potrzeb, wybierając odpowiedni dla siebie pakiet. Nic nie stoi na przeszkodzie by raz mieć no limit, a gdy nie potrzebujemy dzwonić w danym miesiącu, po prostu nie przedłużamy pakietu. Abonament to stale zobowiązanie, czy używasz czy nie. W ofertach na kartę możesz miec nolimit, mozesz z niego zrezygnować i nic nie płacić za utrzymanie numeru

Edytowane przez Patrax

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Teraz, Patrax napisał:

nic nie płacić za utrzymanie numeru

O, to jest słowo klucz, chociaż zastanawia mnie jak ten numer jest "utrzymywany" skoro przez miesiąc nie miałbym żadnej umowy/oferty, ale ważne, że jest :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rakers

Możesz przynieźć z ostatnim dniem Twojego zobowiązania. Możesz rozwiązać też umowe z operatorem. Wtedy jakąś karę zapłacisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam Plusa. Ewentualnie dziecko plusa Plush. Aktualnie mają dobre oferty na kartę. Mam pakiet, który kosztuje mnie miesięcznie 30 zł. W pakiecie jest internet LTE  w gratisie. Plus dodatkowo darmowe rozmowy i smsy. Nie tylko do wszystkich sieci ale również i stacjonarnie co dla mnie liczyło sie, bo czasami jednak dzwoni sie na telefon stacjonarny ( do jakiegoś sklepu czy po usługi).

Nie wiem jednak czy sprawdzi się to jako internet domowy. W tym przypadku lepiej jest zdecydować sie na coś na kablu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Doskonale Cię rozumiem, też po 2 latach męczarni szukalem czegoś bez zobowiązań. Polecam Virgin Mobile, mają fajną ofertę i to w bardzo korzystnej cenie, no a przede wszystkim można zrezygnować w każdym momencie. Dobrze, że niektórzy operatorzy jeszcze zwracają uwagę na potzeby klientów..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, czemu zaznaczajac na beta.btsearch.pl nadajniki Orange pokazuje mi nawet te nalezace do T-Mobile? Orange korzysta z tych nadajnikow? Bo dookola mnie same nadajniki T-Mobile stad zastanawiam sie czy Orange bedzie mialo dobry zasieg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Killaz6

Pokazuje ci nadajniki wspólne LTE i UMTS korzystają wtedy z tego samego nadajnika i Orange i T-Mobile. Nie są to wszystkie częstotliwości LTE na pewno 1800 a 3G chyba 900 i 2100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedyne na co powinienem zwracać uwagę to czy mój telefon łapie daną częstotliwość? Są to m. in. nadajniki z 800 MHz.

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Killaz6

Nadajnik LTE 800 są i T-Mobile i Orange osobno więc tak 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi