Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Darom

Na moim telefonie Samsung A5 2017 z androidem 7.1 chciałem sobie przegrać filmiki, które nagrałem aparatem z telefonu na komputer typu Laptop Asus. Mam koło 8 filmików trwających po 7 lub 10 minut. Chcę je teraz przerzucić z telefonu na komputer za pomocą urządzenia Bluetooth. Bardzo długo to trwa, jeden filmik potrafi przerzucać ponad godzinę kilku minutowy. W czasie przerzucania potrafi się zawiesić na 65%  i wisieć tak cały dzień co w rezultacie powoduje, że muszę anulować przerzucanie i filmik się nie przegra. Zaczyna mnie to denerwować.  Dlaczego tak się dzieje ? czy to jest normalne, że to tak długo idzie ? żeby filmik 5 minutowy przerzucało ponad godzinę na komputer ? Czy może mam coś uszkodzone ? Proszę o pomoc w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Linkyop

A5 (2017) nie ma Android'a 7.1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Darom

Oj, przepraszam. Moje nie dopatrzenie. Miało być wersja Nougat 7.0  na androida. Czy ktoś pomoże mi w moim problemie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

BT jest dość wolny.

Użyj kabla albo przesyłania po wifi.

@Darom

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Darom

No właśnie rzecz w tym, że po wifi też próbuje przegrać. Nawet jak miałem 20 zdjęć i chciałem je przerzucić na komputer z telefonu to nie chciało mi wszystkich naraz przegrać zdjęć tylko się zawieszało na 35 % i tyle. Musiałem po 3 albo po 4 zdjęcia przerzucać. Teraz zostało mi tylko 7 filmików, które chcę przerzucić na komputer i też jest problem.  A kabla to chyba nie mam w A5 2017 do przerzucania. Jedynie mam kabel od ładowarki. Czy możesz mi powiedzieć jak to zrobić przez wifi ? bo może coś źle robię. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Darom Przecież kabel od ładowarki podłączasz do laptopa i lecisz z tematem.W czym problem, bo nie rozumiem? Na BT to prawda, wolno leci i to nie wina telefonu tylko zapewne BT starszej generacji w laptopie, ale mimo wszystko na BT filmiki będą Ci z dzień szły. Po co sobie życie utrudniać?

Edytowane przez radoslawik
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Darom

@radoslawik dziękuje. Wiesz, że nie wiedziałem o tym, że tak można. Faktycznie, tak idzie szybciej niż przez Bluetooth . Dziękuje jeszcze raz za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi