Skocz do zawartości
szymko1995

Jakie mody audio na 5T polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Po prawie rocznej przerwie z modami (HTC 10) postanowiłem skorzystać z danej możliwości przez producenta - odblokowania bl i wgrania czego dusza zapragnie, bez utraty gwarancji, czy jakichkolwiek konsekwencji (poza wyczyszczeniem danych).

Szukałem "lekkiego" (zarówno w kwestii baterii, jak i małej ilości/braku funkcji) modu audio, żeby nieco je poprawić na słuchawkach i od czasu do czasu na głośniku.

Na forum oneplus jednym z polecanych był ainur sauron (xda), który można łatwo wgrać na Magisku 15.x+. Wszystko przebiegło poprawnie, choć żadnej aplikacji nie widzę do zarządzania dodatkiem.

Czego używacie i co polecacie do poprawienia dźwięku z 5T?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
arus082

Właśnie przez przeciętną jakość dźwięku wymieniłem 5T na iPhone 7+. Dźwięk w 5T po prostu niczym szczególnym nie zaskakuje, zwykłe granie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zalezi

Aż tak źle jest?

Wysłane z mojego G8341 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, zalezi napisał:

Aż tak źle jest?

Wysłane z mojego G8341 przy użyciu Tapatalka

Nie. Wydziwia.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Audiofile" zawsze mnie rozwalają :D A 5T gra normalnie, niczego mu nie brakuje.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeszedłem z Galaxy s5, głośnik w 5T bez porównania - sporo lepszy, czysty, przyjemny, szczegółowy jak na telefon, sporo lepszy niż w s8 który mnie odrzucił pod tym względem.
Ale na słuchawkach przez mini jacka mam wrażenie że s5 sobie lepiej radził. Bawiłem się jakiś czas ustawieniami w OP5T i najlepiej brzmi bez żadnych polepszaczy i poprawiaczy (przynajmniej tych wbudowanych w system) ogólnej jestem zadowolony.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Testowałem dziś na siłowni ainur sauron i dla mnie jest co najmniej taka sama jakość audio na Jacku, być może lepsza.
Wydaje mi się, że maksymalną głośność na słuchawkach się zwiększyła. Zostaje u mnie na dłużej, bo działa bez problemu, nie wymaga bawienia się ustawieniami i wydaje mi się subiektywne, że coś tam poprawia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
arus082

No właśnie, ty nie widzisz różnicy, za to ja widzę bardzo dużą. Dyskusja bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zalezi

Miałem OP5, teraz mam OP5T i od razu mówię - 5T ma wyraźnie słabsze wyjście słuchawkowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[mention=301999]arus082[/mention]

Cześć możesz rozwinąć trochę zwykle granie.

Dużo słucham muzyki przeważnie FLAC, słuchawki w miarę dobre. Czy wina według ciebie przetwornika audio czy softu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi