Skocz do zawartości
kacperoooza

Nexus S dead po hard reset !! Poooomocy !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Jestem posiadaczem Samsunga Nexus S sprawa jest taka ze dzisiaj w południe próbuję włączyć telefon a tu totalna zwiecha (czyt. zawiesił się) zwiecha nastąpiła przy ekranie odblkowywania. Kilka razy próbowałem go włączyć i dalej to samo. Po małym zdenerwowaniu zrobiłem tzw. HARD RESET (vol. up + power i podłaczony kabelek) Recovery itd. reset przebiegł pomyślnie. Chciaz telefon po resecie włączał się bardzo długo przy tym X nexusa (takie kolorowe logo X ) i co z tego wyszło ?! NIC telefonu nie moge włączyć bezpodpietej ładowarki jak ją podepne i próbuję włączyć to pachh 2sek. i sie wylacza (nawet w tryb recovery nie moge przejsc bo sie w tym czasie wyłączy)... Gdypodpinam go pod ładowarke owszem pokazuje sie cos takiego ImageShack� - Online Photo and Video Hosting to tak sobie lekko pulsuje za jakies 15-20 sek znika i po 5 sek sie pojawia i tak w kolko .

Myslalem nad wgraniem softa od nowa ale nie wiem czy da rade jakos bez wlaczania telefonu...

BARDZO PROSZE O POMOC I Z GORY WIELKIE DZIEKI !!!!!!!!!!!!!!

pozdrawiam kacperoooza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukałeś pomocy w dziale Samsung-Nexus?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie a myslisz ze cos bd ?

---------- Post dołączono o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

szukalem nic nie ma wczesniej tez neta przeszukalem i lipaa..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem zdenerwowanie, ale wypadałoby zajrzeć do regulaminu przed napisaniem posta. Tematy dotyczące konkretnych modeli telefonów poruszamy w ich działach. W związku z tym temat przenoszę do działu Nexus S

Co do samego problemu to mi wygląda na problem z hardwarem, a nie systemem. Na twoim miejscu oddałbym telefon do serwisu.

PS Zmień nazwę tematu, na jakąś normalną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak tu zmienić temat bo szukam i nie moge ?

---------- Post dołączono o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

A odnośnie serwisu to tel kupiony chyba w niemczech a kawalek jest oO

---------- Post dołączono o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

jakis mechaniczny reset moze wyciagniecie tej malej baterii cos da ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najpierw sprawdz czy mozesz wejsc w tryb download mode , jezeli uda Ci sie to mozesz wgrac 3plikowy soft.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiem o co chodziło z ta bateria dostawala za male zasilanie i tel nie mogl ruszyc jakos to zrobilem i tel gdy podpiety pod ladowarke nie wylacza sie lecz gdy wlasnie probuje go wlaczyc zatrzymuje sie na tym logo X caly czas probuje on sie zaladowac ale mu sie nie udaj i jeszcze jedno powiedzcie mi jak wejsc w nexusie w tryb download bo to nie to samo co SGS..

---------- Post dołączono o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

dobra wgralem nowego softa dalej laduje sie na tym X bez konca

---------- Post dołączono o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

jak by mogl tos brick'a opisac :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Download mode wlączysz wtyczka , kombinacja klawiszy chyba tez sie da ale trzeba miec odblokowany wczesniej bootloader..

Jaki i ilu plikowy soft wgrywales ?

edit:

Kombinacja klawiszy :

Wyłączy telefon nacisnąć i przytrzymać klawisz głośności oraz ściszania i włoży wtedy kabel podłączony do PC.

img0083yi.jpg

Edytowane przez BartT-GSM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrywalem cztero plikowy... Ale jakby ktos mogl niech da namiary na softa i napisze co gdzie zaladowac w odinie bo tu mam male problemy :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi