Skocz do zawartości
piotr40111205

Zmiana CSC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie, jakiś czas temu widziałem na forum tu podaną metodą na zmianę CSC, ale nie mogę tego znaleźć, podeśle ktoś? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Flyagaric

Chyba nie będzie łatwo.

Zdaje się, że jedyna metoda to przywrócenie fona do Andka 5.1. Tu metoda kolegi (SS, to SmartSwitch):

Dnia 5/16/2017 o 21:43, Kazuyoshi napisał:

wlacz SS kliknij na Wiecej > Odzyskiwanie awaryjne oprogramowania ....> inicjalizacja urzadzenia , tam wpisujemy pelna nazwe tel. SM-A510F (duza litera) ponizej wyswietli sie pole do wpisania nr SN znajdziesz go pod nr IMEI *#06# klikasz ok,ok i powinno znalezc oryginalny system jaki miales ( w moim przypadku PRT i zainstalowalo mi ostatnia wersje ) po znalezieniu systemu i pobraniu podlanczasz tel w trybie download (jak w odinie) i ok :) troche trzeba poczekac bo dlugo to trwa, ale wazne ze dziala :) Pozdrawiam

Dopiero z tego momentu można zmienić CSC poprzez wgranie właściwego stocka XEO 6.0. Dalej XEO zostanie już zapamiętane i będzie się aktualizowało dalej do XEO.
    Nie daję żadnej gwarancji - proponuję poczekać aż ktoś jeszcze potwierdzi, że ta metoda działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

Zmiana CSC możliwa jest tylko na telefonie z root. Od ponad roku Samsung zablokował możliwość powrotu do starszej wersji romu . Tak więc opcja z powrotem do 5 jest niewykonalna .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Flyagaric

Zobacz kiedy Kazuyoshi odzyskiwał ten ROM. To nie było rok temu i ponoć nie miał problemu.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi