Skocz do zawartości
Gość camdell

[Galaxy S9] Pierwsze wrażenia, opinie posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

reniew
    Masz rację i miałbyś rękę ;-)

dodana zawartość

Jest tutaj może ktoś, kto przesiadł się na S9 z S7? Dokładniej chodzi mi o porównanie w użytkowaniu odcisku palca. S9 z tyłu, S7 z przodu.
    Mam wrażenie, że to jest trudne do przestawienia się, zwłaszcza, że moim zdaniem ten czytnik jest umiejscowiony mimo wszystko za blisko aparatu... Jak jest z wygodą użytkowania?
    Jest bardzo szybki. Kodowany przez przeciągnięcie niż dotknięcie. Położony niżej niż w S8 bo tam był z boku aparatu. Bez problemu odczytuje odcisk

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie czy u Was też pojawia się cisza podczas połączeń? Czytałem o tym problemie i niestety w moim egzemplarzu występuje ta przypadłość. W trakcie rozmowy pojawia się kilkusekundowa cisza i po chwili wszystko jest ok. Wygląda to na błąd oprogramowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie stwierdziłem u siebie takiej przypadłości, a telefonu używam od 9 marca. Poczekaj do kolejnej aktualizacji. Może coś się poprawi.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://www.google.pl/amp/s/forum.xda-developers.com/galaxy-s9/help/s9-problems-calls-t3765579/amp/

muslicie, ze to kwestia softwareowa czy hardwearowa? Mam jeszcze możliwość zwrotu telefonu i rozważam taki ruch.

Edytowane przez Pawlok23

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rebel0
    Dnia 18.03.2018 o 21:34, King S napisał:

Masz rację i miałbyś rękę ;-)

dodana zawartość

Jest tutaj może ktoś, kto przesiadł się na S9 z S7? Dokładniej chodzi mi o porównanie w użytkowaniu odcisku palca. S9 z tyłu, S7 z przodu.

Mam wrażenie, że to jest trudne do przestawienia się, zwłaszcza, że moim zdaniem ten czytnik jest umiejscowiony mimo wszystko za blisko aparatu... Jak jest z wygodą użytkowania?

Ja się przesiadłem z s7 i też miałem obawy jeżeli chodzi o czytnik linii papilarnych i brak fizycznego przycisku home. Czytnik działa bardzo szybko, używa się go wygodnie, palec sam trafia na czujnik. Fajną opcją jest rozwijanie belki powiadomień przy przeciągnięciu po czujniku. Brak fizycznego home też absolutnie nie jest problemem. A ekran i głośniki w tym telefonie są niesamowite.

• Piwko! 1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    King S

@rebel0Przeszedłeś na S9, czy S9+? Jakaś taka dziwna cisza n a tym forum...? Telefon wszedł na rynek już jakiś czas temu. Jak tam wygląda sytuacja z ekranem? Słychać, że zaczyna mieć jakiś problem z dotykiem...?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

@King S

Większość przeszła na "plusa" bo jest "więcej" różnic w stosunku do S7 (podwójny aparat i więcej Ramu). Jeśli ktoś na to nie patrzy i uważa, że wielkość ekranu w S9+ jest za duża, wybierze S9, bo wielkością przypomina S7 Edge i łatwiej się z niego korzysta. 

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meegi
    Dnia 31.03.2018 o 13:02, Pawlok23 napisał:

Mam pytanie czy u Was też pojawia się cisza podczas połączeń? Czytałem o tym problemie i niestety w moim egzemplarzu występuje ta przypadłość. W trakcie rozmowy pojawia się kilkusekundowa cisza i po chwili wszystko jest ok. Wygląda to na błąd oprogramowania.

u mnie niestety to samo, musiałam wrócić do apple i odłożyć samsunga na jakiś czas bo dla mnie jest to nieakceptowalne...

w randomowym czasie przestaje słyszeć rozmówcę na kilka sekund, on mnie również nie słyszy. Widze na zagranicznych forach, ze dużo osób ma z tym problem, podobno samsung wypuścił już jakąś aktualke do tego, ale przy moim brandowym sofcie z play to sobie poczekam pewnie troche ;/

--

mały update,

podobno po tej aktualizacji problem nadal występuje.. shit happens. Mam ochotę wyrzucić ten telefon w *ciach*, a do tego jego ceny lecą w dół na łeb na szyje :(

Edytowane przez spec-naz1
    słownictwo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    10 godzin temu, meegi napisał:

u mnie niestety to samo, musiałam wrócić do apple i odłożyć samsunga na jakiś czas bo dla mnie jest to nieakceptowalne...

w randomowym czasie przestaje słyszeć rozmówcę na kilka sekund, on mnie również nie słyszy. Widze na zagranicznych forach, ze dużo osób ma z tym problem, podobno samsung wypuścił już jakąś aktualke do tego, ale przy moim brandowym sofcie z play to sobie poczekam pewnie troche ;/

--

mały update,

podobno po tej aktualizacji problem nadal występuje.. shit happens. Mam ochotę wyrzucić ten telefon w pi*du, a do tego jego ceny lecą w dół na łeb na szyje :(

Niestety aktualizacja nic nie zmienia:( Strasznie dali dumy z tym telefonem. Najpierw problemy z wyawietkaczani, teraz to... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    King S

No i właśnie przez takie kwiatki mam coraz większe obawy przed zakupem tego telefonu. S7 służył mi przez ponad 2 lata i nawet ani razu nie musiałem w nim powracać do ustawień fabrycznych... A przy tym czytam, że albo problem z dotykiem, albo z rozmowami. Poza tym podobno aparat też aż tak "/ ciach / nie urywa", jak reklamowali... Na siłę promowanie plusa. Nie ma aż tak dużych różnic między S9, a S8. Co za tym idzie to w sumie i znikoma różnica między S7. Oczywiście oprócz wyglądu. Coś chyba Samsung zaczyna zjadać swój ogon... Jestem zdania, że czytnik linii odcisku palca powinien być z przodu telefonu.

Edytowane przez ipsec
    Słownictwo (pkt. 3.2 Regulaminu)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi