Skocz do zawartości
Gość camdell

[Galaxy S9] Pierwsze wrażenia, opinie posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

A Ekran wymienili/ naprawili  ?? czy też to samo technologiczne badziewie z serii 8, którego niektóre egzemplarze wypalały się średnio do 3 miesięcy po zakupie ( bez  względu na stopień użytkowania) :E ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zbyszekk

@Maciej Mielcarek

Masz S8 ?

Ile miesięcy używasz, że piszesz takie bzdury ?

Mam dwie S8 prawie od początku i żadnych wypaleń ekranu.

Edytowane przez zbyszekk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    forumen

Ekranik już pewnie naprawiony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    9A4172

Moim zdaniem badziew :D Mam S7e i nie widziałbym znaczących zmian w codziennym użytkowaniu w przypadku zmiany na S9.

Gdyby chociaż aparat był dużo lepszy, a w praktyce wyjdzie chyba ulepszona kopia tego co było. Nie doczytałem się trybu HDR w [email protected] FPS co by można było nazwać znaczącym postępem, a taki telefon zaprezentował teraz Sony. Kiedyś Samsung dawał innowacje do kamer, teraz to robi Google jak widać, a co gorsza nawet takie coś jak Sony ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    forumen
    9 godzin temu, 9A4172 napisał:

Moim zdaniem badziew :D Mam S7e i nie widziałbym znaczących zmian w codziennym użytkowaniu w przypadku zmiany na S9.

Myśle że można to dopiero ocenić posiadając telefon - no chyba, że brałeś udział w testach :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarmk

Chciałbym taki badziew jak S9+, żeby ktoś się ze mną zamienił "sztuka za sztukę" na S7 edge... :)

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tom5

Jeśli chodzi o moją opinię to podobnie, jak niejedna tutaj osoba również zastanawiam się co będzie z ekranem. I nie chodzi mi tu o "wypalanie" się pikseli, ale bardziej o to czy powtórzy się historia z S8/S8+ i zaróżowionymi ekranami, gdzie klienci musieli czasem wymieniać kilka sztuk, żeby w końcu dostać dobrą (a czasem nie udawało się to wcale), a firma twierdziła, że taka specyfika OLED-u i tuszowała problem za pomocą oprogramowania. Tak więc pytanie czy opanowali już proces produkcji/weryfikacji tych matryc, czy znowu będzie powtórka z rozrywki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4 godziny temu, tom5 napisał:

Jeśli chodzi o moją opinię to podobnie, jak niejedna tutaj osoba również zastanawiam się co będzie z ekranem. I nie chodzi mi tu o "wypalanie" się pikseli, ale bardziej o to czy powtórzy się historia z S8/S8+ i zaróżowionymi ekranami, gdzie klienci musieli czasem wymieniać kilka sztuk, żeby w końcu dostać dobrą (a czasem nie udawało się to wcale), a firma twierdziła, że taka specyfika OLED-u i tuszowała problem za pomocą oprogramowania. Tak więc pytanie czy opanowali już proces produkcji/weryfikacji tych matryc, czy znowu będzie powtórka z rozrywki.

Mimo zacofania z aktualizacjami androida, nakładka samsunga mi odpowiada najbardziej, dlatego poczekam, aż ludzie sprawdzą na swojej skórze trwałość wyświetlacza S9+ (jeżeli będzie tak samo jak z poprzednią generacją, nie zaryzykuje zakupu i kupię coś z IPS'em).  Niestety kupiłem S8+ jako prezent i po trzech miesiącach normalnego użytkowania zrobił się powidok klawiatury :E ( SMS/MMS;Facebook, chrome ).  Problem w tym, że Samsung zwala winię na użytkownika, wmawiając mu, że wyświetlał zbyt długo statyczny obraz, ale nie jest to do końca prawdą, ponieważ soft i aplikacje posiadają mnóstwo elementów statycznych, które powinny być w pewien sposób automatycznie zmieniane przy dłuższym działaniu ekranu (np. podczas przeglądania internetu w chrome) . W praktyce, nie da się zostawić telefonu z wiecznie zapalonym ekranem (tak jak w sklepach) bez umyślnego działania ze strony użytkownika (bardzo łatwo wykrywalne, ale Samsung nie zaimplementuje czegoś co mogłoby zaszkodzić interesom firmy).

PS: Najbardziej mnie irytuje to iż w sklepie stacjonarnym nie ma zbytniej możliwości sprawdzanie każdego egzemplarza ( raczej jest o ile sprzedawca jest wyrozumiały - ja np. na takiego nie trafiłem i gdy pierwsza sztuka była różowa, stwierdził, ze to wg. producenta nie jest wada i nie ma podstaw bym naruszał inne opakowanie, chyba, ze kupie dwa telefony), a przy zamawianiu przez internet akurat mi się poszczęściło, choć gdybym musiał zwracać/wymieniać,  cała procedura kosztowałaby wiele czasu (nie zdążyłbym z prezentem na urodziny)

Edytowane przez Maciej Mielcarek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kamera miała być taka super 

zobaczcie stabilizacje video  :poker-face:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi