Skocz do zawartości
Gość camdell

[Galaxy S9] Pierwsze wrażenia, opinie posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

cholek3

@adtech84
    No właśnie już też chciałem zmiany.
    A z ekranami tłumacze sobie to tak... S8 miał jako pierwszy wyświetlacz Infinity. Samsung miał rok czasu no udoskonalenie tej technologii i mam nadzieję że to zrobił. Obym się nie mylił.
    Analogicznie np. z samochodami. Wyjdzie jakiś nowy zupełnie model. Wychodzą po czasie jakieś usterki, które w kolejnych etapach są eliminowane. Przynajmniej mam nadzieję, że tak się dzieje. Pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

Ja miałem róż w S8, note 8 już miałem idealnie. Aż byłem w szoku. Więc myślę, że już to ogarnęli.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja bawiąc się tym s9+ miałem wrażenie lekkiego różu na trybie ekranu Podstawowy. Nie robiłem testu wyświetlacza według tego, jak ludzie sprawdzali S8. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze nie miałem okazji doświadczyć tego zaróżowienia ekranu choć w s7e pasek różowy pojawił mi się.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaczynam się obawiać ekranu, widziałem porównanie na yt z s8 i powiem że w s9 był różowy względem s8. Mało tego nie był wcale szybszy. S9+ był względem note8 szybszy zauważalnie, nawet z ip x dawał radę, jednak te 6gb rau robi robotę w s9+, szkoda że nie ma tego w zwykłej 9.

Już miałem zamawiać s9 i chyba zamówię, ale zobaczę jak będzie różowy ekran, to note zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z czystej ciekawości czy emoji oraz sm jest to kwestia sprzętowa czy oprogramowania i powiedzmy taki s8 to dostanie w którejś aktualizacji?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    5 godzin temu, cholek3 napisał:

Każdy nowy temat musi zawierać prefix [s9] lub [s9+] przed nazwą tematu.

Też jestem tego zdania :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    umcus
    Chyba jak przez lte leci ten yt. Miałem s8+ i note 8, i tylko note się czasem grzał jak był dodatkowo pod ładowarką. S8+ nigdy.
    Właśnie na wifi. Tylko tak jak mówię, telefon ustawiony na max wydajność. To robi kolosalną różnicę.

BTW ktoś wspominał, że na S9 w 4k jest ograniczenie filmowania do 5 minut? Bo na S8 jest 10 minut. Dziwne.

Co do czytnika palca, to w S9 jest dla mnie za nisko, ten z S8 o wiele bardziej mi odpowiada. W S9+ umiejscowienie dla mnie jest idealne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo
    6 godzin temu, cholek3 napisał:

No też mi się nie chce w to wierzyć. Coś "poszło nie tak".

Dlatego napisałem bez zadnych ustawien. Ja tak naprawde nigdy nie robie porównan telefonami z wystawy, tylko jak juz mam swoj w reku, więc poczekamy i zobaczymy. Tak naprawde dla mnie telefon wystawowy to tylko tzw pokaz, co może nie odzwierciedlać całkowitego działania wszystkiego.

Dlatego jeszcze kilka dni i sie okaże. Napewno bede testował w pracy przy nocnych kolizjach, bo wtedy mam najlepsze porównania.:DDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

@jeronimo
    Też tak to sobie tłumaczę i wmawiam.
    I też pracuję akurat czwartek i piątek na nocce, więc będzie co testować, oby tylko był spokój.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi