Skocz do zawartości
sarcil

Jaki telefon kupić do 1500?

Rekomendowane odpowiedzi

sarcil

Zacznę od tego że jestem posiadaczem Samsunga galaxy s5 neo, jestem, a w zasadzie byłem prawie zdecydowany żeby wziąć w orange telefon LG G6, jako że posiadam wszystko w orange płaciłbym tylko rate za telefon 78zł miesięcznie. Kolega z pracy zaoferował mi jednak Samsunga galaxy s8+ za 1900zł, używany 2 miesiące, stan idealny. 
    Teraz nasuwa się pytanie, opłaca się wziąć lg, sprzedać od razu i dołożyć trochę do s8? Bo powiem szczerze wydać od razu 1900zł to dla mnie troszke dużo. 
    Czy s8+ jest na tyle lepszy w porównaniu z g6 żeby sprzedać go za 1400-1500 i dołożyć do s8?
    A może jakiś inny telefon tak za 1500-1800 polecacie?

Głównie zależy mi na tym żeby robił dobre zdjęcia, również przy gorszym oświetleniu i na baterii która bez problemu wytrzyma mi do wieczora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Entercode

1900zl za s8 wersja plus jak najbardziej

gdyby byla to zwykla s8 to odradzalbym bo tam bateria jest srednia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

No to wypisz wymaluj S8+ :D Zdjęcia kozak. Bateria mnie naprawdę pozytywnie zaskoczyła. LTE cały czas, bluetooth 24h z lokalizacją,wyświetlacz auto,AOD itd,normalne korzystanie z telefonu,trochę gierek na przerwie w pracy i SOT spokojnie ponad 4h wyciągnie. Starcza do powrotu z pracy do domu ^^

LG G6 ma blady i źle skalibrowany ekran. Byłem kiedyś chętny nie niego,ale jak odpaliłem to czar prysł. Świetny aparat szerokokątny. 

Jeżeli masz hajs na spokojnie do dołożenia to warto. Jeżeli szkoda Ci wydać trochę więcej gotówki bądź masz inne cele to pomijając wady G6 powinieneś być zadowolony. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę że z G6 byłbyś zadowolony jeżeli nie potrzebujesz niewiadomo jakiego smartfona, żeby podjąć taką decyzję to musisz iść do sklepu lub salonu i wziąć w rękę S8+ czy nie będzie dla Ciebie zbyt duży. Za nowy G6 dostaniesz w tej chwili max 1500zł, jeśli rzeczywiście za 1900zł możesz mieć w idealnym stanie S8+ to inwestycja jest warta. W końcu 400zł to nie jest dużo - porządne zakupy w carrefur a telefon na 2 lata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sarcil

Właśnie musze jeszcze zobaczyć czy egzemplarz kolegi ma różową biel, bo z tego co widzę to masa s8 ma ten problem. Jest jakaś szansa że jak oddam na gwarancję to mi go wymienią?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85
    49 minut temu, sarcil napisał:

Właśnie musze jeszcze zobaczyć czy egzemplarz kolegi ma różową biel, bo z tego co widzę to masa s8 ma ten problem. Jest jakaś szansa że jak oddam na gwarancję to mi go wymienią?

Problem był na początku. Obecnie już mało takich egzemplarzy zostało. Wszystkie ostatnie S8,plusy i notes jakie miałem w ręce nie mają tego problemu. Sprawdź sobie w dialerze kodem *#0*# i wejdź w LED. Wybierasz RED i jak będzie za dużo różu to jest problem :/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć 

Bardzo Was proszę o pomoc w znalezieniu telefonu, gdyż moja stara Nokia właśnie padła :( Jako służbowego używam Samsunga A5 (2017) i jedyne czego mi w nim brakuje to stabilizacja obrazu podczas robienia zdjęć, gdyż właśnie na aparacie w nowym telefonie mi zależy. 

Telefonu używam do dzwonienia, sms, mms, komunikatorów, przeglądania stron www  i właśnie zdjęć (nie selfie). Bez gier, filmy raczej rzadko oglądam. 

Zainteresowały mnie telefony:

Xiaomi Mi A1, 

DOOGEE BL7000,

DOOGEE Mix,

OnePlus 3T (używany lub nowy na raty ;) ), ale jestem bardzo otwarta na Wasze propozycje.

Proszę Was o pomoc, ponieważ boję się, że w pośpiechu (brak telefonu) kupię jakiś bubel ;-)

Pozdrawiam Kaśka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dudson

Jezeli dopuszczasz telefon z allegro (wziety w przedluzeniu umowy itp) to szukaj galaxy S7 w tej cenie. Skoro uzywasz A5 to najbardziej Ci podpasuje.

Te, ktore wymienilas, aparaty maja raczej slabe

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Entercode

Jesli w a5 2017 narzekasz tylki na aparat to w s7 nie bedziesz miala na co narzekac. Ewentualnie na ciut krotszy czas pracy baterii. No i czytnik nie jest aktywny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neomagnet

Niestety, nie blysnę oryginalnością i również polecę S7. Gdyby tel jednak musiał być nowy to w tym budżecie dostaniesz (na olx, ale nowki, nieodpakowane) Huawei P10. Aparat gorszy niż w S7 ale jak za te pieniądze telefon bardzo w porządku.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi