Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Tomasz Witiak

Telefon nie włącza się brak reakcji na podłączone ładowarki

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam,

kupiłem samunga s8 G950f niestety nie dziła nie reaguje na ładowarke normalna i indukcyjna.komputer nie moze wykryc telefonu "nie rozpoznaje urzadenia USB" telfon mozna właczyc tylko w tryb download mode. w komisie powiedzieli mi ze prawdopodobnie padła płyta głowna:( telefon ma spadki napiecia. miał ktos taki przypadek ze swojmi s8 ? mozna jkos go uratowac ?

Edytowane przez Immorta
    poprawa tytułu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iPhone

Gwarancja?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem tak ale w modelu S7  - wymienili mi w ciągu 2h płytę główną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gwarncji nie mam :( telfon kupiłem na allegro i myslałem ze jak sie włacza w tryb download mode to bedzie działa i da sie naprawic ale chyba sie myliłem :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Możesz udać się do Serwisu celem ekspertyzy i wyceny naprawy . Moze okazac sie, ze ro tylko wejscie usb jest do wymiany a nie cala plyta ..

Edytowane przez Robcio88

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Kolego bez dowodu zakupu przysluguje Ci  jednorazowa warunkowa naprawa gwarancyjna . Ja mupilem S6 bez paragonu, padla plyta glowna i po kontakcie z serwisem i poinformowaniu ze wiem ze istnieje mozliwosc takiej warunkowej naprawy to naprawili mi wymieniajac cala plyte glowna z gniazdem usb ( 2 osobne plytki) za darmo . Konsumenci nie wiedza ze istnieje taki zapis o warunkowej naprawie , a serwis z oczywistej sytuacji nie bedzie przeciez wyjezdzal do klienta z taka propozycja - kasa. 

Dzwonisz do serwisu glownego informujesz ze nie masz dowodu zakupu ale znasz mozliwosc jednorazowej  warunkowej naprawy gwarancyjnej ( warunek oczywiscie to nieuszkodzony mechanicznie telefon, nieotwierany , nie zalany itd ... temat rzeka ... 

Edytowane przez Krzysztof PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iPhone

@Krzysztof PL

Gdzie jest taki zapis, o warunkowej naprawie?

Ciekawy temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zadzwon  do głównego serwisu Samsunga i zapytaj o jednorazową  warunkową naprawę gwarancyjną . Gdyby mi jeden z serwisantów Samsunga o niej nie powiedział to również bym nie wiedział i został z cegłą w postaci Samsunga Galaxy S 6  . Co prawda teraz mam S8  od nowości z media expert ( juz nie bawie sie w kupna używek ) , ale warto wiedzieć o takiej możliwości . Masa konsumentów o tym nie wie .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi