Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

mirano132510

KingWear KW88 - Wrażenia, opinie, pytania do posiadaczy.

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu kupiłem zegarek KingWear KW88 .Długo mi zajęło żeby rozkminić o co tam chodzi ,ale w końcu po długich godzinach spędzonych przed PC,mogę powiedzieć że zabawa z tym zegarkiem jest przednia. Zegarek posiada wejście na kartę SIM ,ale mi się udało za pomocą pewnego portalu wgranie softu który umożliwia rozmowy przez Bluetooth , możliwość wgrywania oprogramowania,oraz wgrywanie różnych tarcz światowych marek.Powiem że wyglądają pięknie.Jeżeli ktoś będzie miał pytania to zapraszam.

clock_skin_model.png

Spoiler

clock_skin_model.pngclock_skin_model.pngclock_skin_model.pngclock_skin_model.pngclock_skin_model.pngclock_skin_model.pngclock_skin_model.pngclock_skin_model.pngclock_skin_model.pngclock_skin_model.pngclock_skin_model.pngclock_skin_model.pngclock_skin_model.pngclock_skin_model.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slaweg

Hej, moge prosic o kontakt? Chetnie dowiedzialbym sie cos wiecej... Sam posiadam KW88 i chcialbym wykorzystac go w pelni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    none

Koledzy to podzielcie się wiadomościami dla dobra ogółu. Czas pracy na baterii , jak współpracuje z telefonem , problemy itp.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slaweg
    Napisano (edytowane)

mirano132510 - dzieki wielkie za pomoc. Wszystko sie udalo i dziala jak nalezy. Mam najnowszy firmware - dziala bluetooth calls; wiiwatch i moge cieszyc sie customizowanymi tarczami :)

dodana zawartość

Jesli chodzi o czas pracy to dziala srednio 1 dzien, czesto jak sie bawie wiecej to max jakies 8-10 godzin, ale jak wgralem tarcze Tag H, to wyglada jak Connected ;) za ulamek ceny. Czasem niestety tracil polaczenie bluetooth, ale po upgrade dziala o niebo lepiej, choc czasem jeszcze zrywa lacznosc bluetooth.

27048193_1715240995200284_323073257_o.jpg

27141009_1715240978533619_350710813_o.jpg

27046957_1715240985200285_1261892331_o.jpg

Edytowane przez slaweg
    dodanie zdjęć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, zakupiłem przed chwilą to "cudo" (model cały czarny) trochę w ciemno zważywszy że nie za dużo pisze o tym produkcie. Mam dwa pytania

1. Jak wygląda z jakością wykonania  tzn. chodzi o kopertę czy wygląda "na żywo" porządnie czy tandetnie? (Czy ma folię ochronną na wyświetlacz w zestawie?)

2. Jak jest z responsywnością Androida na tych 512 MB RAM?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakość wykonania jest według mnie bardzo dobra. Są szkła ochronne. Jedno na zegarku, drugie powinno być w zestawie. Chodzi bardzo dobrze. Nie zawiesza się. Jedyne co to właśnie że w fabrycznej konfiguracji nie można rozmawiać przez bluetooth i są słabe tarcze. Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 4.02.2018 o 12:57, mirano132510 napisał:

Jakość wykonania jest według mnie bardzo dobra. Są szkła ochronne. Jedno na zegarku, drugie powinno być w zestawie. Chodzi bardzo dobrze. Nie zawiesza się. Jedyne co to właśnie że w fabrycznej konfiguracji nie można rozmawiać przez bluetooth i są słabe tarcze. Pozdrawiam 

dodana zawartość

A jak koledzy wgrać upgrade i skąd ściągnąć tarcze. Ma ktoś namiary?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    topoll

A jak do KW88 ma się KW99?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi