Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
mirano132510

KingWear KW88 - Wrażenia, opinie, pytania do posiadaczy.

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.01.2018 o 16:39, mirano132510 napisał:

Jakiś czas temu kupiłem zegarek KingWear KW88 .Długo mi zajęło żeby rozkminić o co tam chodzi ,ale w końcu po długich godzinach spędzonych przed PC,mogę powiedzieć że zabawa z tym zegarkiem jest przednia. Zegarek posiada wejście na kartę SIM ,ale mi się udało za pomocą pewnego portalu wgranie softu który umożliwia rozmowy przez Bluetooth , możliwość wgrywania oprogramowania,oraz wgrywanie różnych tarcz światowych marek.Powiem że wyglądają pięknie.Jeżeli ktoś będzie miał pytania to zapraszam.

clock_skin_model.png

Pokaż ukrytą zawartość

clock_skin_model.pngclock_skin_model.pngclock_skin_model.pngclock_skin_model.pngclock_skin_model.pngclock_skin_model.pngclock_skin_model.pngclock_skin_model.pngclock_skin_model.pngclock_skin_model.pngclock_skin_model.pngclock_skin_model.pngclock_skin_model.pngclock_skin_model.png

dodana zawartość

Hej.

Kupiłem sobie ostatnio KW88 , Samsung S7 połączył się z zegarkiem i wszystko ok.

Tylko nie mogę się połączyć z oprogramowaniem WiiWear. 

Czy może ktoś mi pomóc jak to zrobić. 

Allready disconnected ...

Zegarek cały czas jest połączony przez BLUETOOTH z tel.

Dzięki za pomoc ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zegarek po kilkumiesięcznym użytkowaniu przeleżał ok 2 miesięcy w szufladzie. Po ponownej próbie naładowania baterii zero reakcji, ktoś miał z tym problem? Jakieś podłączenie przez kompa? Jeżeli ktoś miał podobnie proszę o radę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.Nigdy nie miałem takiej sytuacji.Mam kilka zegarków , ale jak odkładam do szuflady KW88 staram się wyłączyć go. Może dłużej na kablu do ładowania.Czasami tak jest że potrzebuje kopa i dopiero zaczyna ładować.POZDRAWIAM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiadam zegarek od tygodnia. Jedynie mogę czepiać się baterii. Jeden dzień to max. Rozmowy przez Bluetooth działają normalnie. Soft mam z sierpnia tego roku. I jeden minus to nie działa wibracja przy połączeniach przychodzących a przy powiadomieniach działa normalnie. Czasem zrywa połączenie bluetooth. Mała korekta. Po zasięgnięciu rady i paru ustawieniach bluetooth trzyma cały czas i bateria lepiej trzyma 

Edytowane przez waga000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po zasięgnięciu rady i paru ustawieniach bluetooth trzyma cały czas i bateria lepiej trzyma................. Można podzielić się tymi ustawieniami odnośnie bluetooth.

Wysłane z mojego MHA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi