Skocz do zawartości
Florian Machura

S7 nagrzewa sie i nie dziala wyswietlacz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 2 dni temu moj samsung strasznie sie nagrzał i nie dzialal mi wyswietlacz tylko dioda (ta od powiadomien nie wiem jak sie to "fachowo" nazywa). Dodam ze mial wtedy kolo 30/20% baterii. Nie wiem ile dokladnie no bo nie dzialal mi wyswietlacz. Kiedy przestala sie palic dioda podłączyłam go do ładowarki i działał normalnie. Dzis taka sama sytuacja, telefon jest goracy i nie dziala wyswietlacz czy ktos mial podobnie? Da sie cos z tym zarobić? Boje sie ze wybuchnie mi w ręce...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz określić w którym miejscu jest najbardziej gorący ? Jeśli na pleckach to może coś być z baterią, a to już niebezpieczne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Axido

Witam posiadam Samsung Galaxy S7. Dzisiaj rano (03.11.2018) telefon nagrzał się do takiej temperatury, że nie dało się go trzymać w ręce. Nastawiłem wczoraj budzik i rano zadzwonił lecz gdy wziąłem telefon do rąk w celu wyłączenia go poczułem jak bardzo jest gorący. Po paru sekundach wyłączył i do tej pory nie ma z nim kontaktu. Jedynie co się dzieję to telefon po podłączeniu ładowarki zapala się na czerwono i znowu zaczyna się grzać do znacznej temperatury. Lecz na ekranie nic się nie pojawia tak jak to zawsze się dzieję podczas ładowania telefonu gdy jest rozładowany. Próbowałem go resetować przez wciśnięcie przycisku power i volume - ale żadnych rezultatów. Po kilkudziesięciu próbach dioda zapaliła się na niebiesko i po naciśnięciu klawiszy głośności zaczęły wydawać dźwięki ale po chwili przestało i sytuacja wróciła do punktu wyjścia czyli tylko czerwona dioda. Czy ktoś miał podobną sytuację lub domyśla się co to może być?

Dodam, że telefon jest lekko potłuczony tzn. dwie kreski pęknięcia na ekranie i tylna szklana część pajęczyna. Czy to mogło mieć na to wpływ?

Dziękuję za odpowiedź

Edytowane przez Axido

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    byyskup

Telefon już miałeś z tymi pęknięciami?, czy może tobie upadł?. Jeżeli upadł ci na dniach to poprzez upadek mogło dojść do uszkodzenia czegoś w środku. W takiej sytuacji najlepiej udać się do serwisu i niech Ci sprawdzą co jest grane, bo w takiej sytuacji to możemy tylko gdybać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Axido

Upadł mi ale to było jakieś 3-4 tygodnie temu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    byyskup

Ciężka sprawa, najlepiej będzie jak zglosisz się do serwisu, bo ciężko powiedzieć czy to bateria czy płyta główna. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Axido

Okej, dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam pytanie do wszystkich. Czy to jest mormalne w tym telefonie że temperatura procesora waha się między 42 a 46 stopni celsjusza tylko podczas czytania artykułu na stronie? Jak zaczne się przełaczać między aplikacjami to wzrasta do ponad 50 stopni i tel. jest nie przyjemny w dotyku. Tak mam od nowości prawie rok i przerobiłem już wiele romów i na każdym jest to samo. Tak wygląda temperatura podczas pisania tego posta. Jest sens wysyłać do serwisu?? Jak tak to który wybrać? Z góry dziękuję za odpowiedź. Dodam że ekran ustawiony na FHD a ograniczenie częstotliwości procesora prawie nic nie zmienia poza pojawieniem się przycięć podczas przewijania stron.

Screenshot_20181106-210927_CPU-Z.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi