Skocz do zawartości
Rado1497

Dowód zakupu i gwarancja

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj z ciekawości zajrzałem do pudełka po telefonie w celu sprawdzenia silikonowego etui. Przy okazji zainteresowałem się gwarancją, jak to z nią jest w przypadku uszkodzenia op5t. Sprawdzałem czy jest karta gwarancyjna której nie mam. Sprawdzałem na stronie OnePlusa jak w razie konieczności skorzystać z gwarancji. Pisało tam że trzeba przedstawić dowód zakupu(fakturę). Teraz jest pewien problem bo nie mam żadnej faktury i nie przypominam sobie żebym miał  jakiś dowód zakupu. Telefon przyszedł do mnie tydzień temu w czwartek więc raczej bym pamiętał co było w opakowaniu a jeżeli byłaby faktura to na pewno bym jej nie wyrzucił. Jak to jest w końcu z gwarancją ? może dowodem zakupu jest kartka zatytułowana "Packing list" ? ale raczej na pewno to nie chodzi o to. 

Edytowane przez Smykoo
    Poprawiony temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na ss zaznaczyłem Ci gdzie jest dowód zakupu.b0d3951cf7c78a56f5faa21373c94e8d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

Fakturę musisz wydrukować ze swojego konta. Ale tak szczerze najważniejszy jest nr twojego zamówienia. Aby skorzystać z gwarancji i tak musisz kontaktować się z suportem wiec nie szukaj problemu tam gdzie ich nie ma

Edytowane przez dziamot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak, faktycznie można wydrukować na stronce. :)

Nie szukam problemu, po prostu nigdy nie oddawałem  telefonu od oneplusa na gwarancję i nie wiem jak to z tym jest bo szczerze mówiąc nigdy tym się zbytnio nie interesowałem. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam podobny problem nie mogę znaleźć na swoim koncie możliwości wydruku rachunku dopiero minęło 2 dni od zakupu. Pytam tak w razie W

Sorki znalazłem 

Screenshot_20180117-203034.png

Edytowane przez szumi85
    Znalazłem odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ament

@szumi85 ostatnio różne informacje zakupowe/logistyczne kuleją na ich stronie także imho poczekaj cierpliwie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki tak myślałem, kupowałem telefon komuś i zdziwiło mnie że nie było rachunku w paczce 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi