Skocz do zawartości
m-kamillo

Brak możliwości realizowania połączeń wychodzących i przychodzących z powodu słabego zasięgu po jednej z aktualizacji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z moim SG S8+. Od jakiegoś tygodnia, prawdopodobnie po aktualizacji (wazyla ponad 100mb) jest problem z zasięgiem.

Otóż mieszkam na wsi, ogolnie zasięg jest słaby, ale jest. Problemy są właśnie przy słabym zasięgu, telefon pokazuje 1 lub dwie kreski przy auto 2g/3g/lte. Mimo tego że pokazuje zasięg który skacze nikt nie może się dodzwonić, ani zadzwonić. Jeżeli ktoś próbuje do mnie zadzwonić mimo tego że pokazuje mi powiedzmy dwie kreski to słyszy w słuchawce że jestem poza zasięgiem. Zdaza się również że jak dzwoni to ma normalny sygnał, a mi się nic nie wyświetla na ekranie. Jak się rozlaczy to przychodzi SMS że się próbował skontaktować. 

Jak ja wybieram połączenie to przez jakieś 20-40s. Wybiera aż się rozlacza. 

W większych miejscowościach przy lepszym zasięgu nie ma problemu. 

Wkladalem inne karty i jest to samo, więc wina telefonu.

Co radzicie?

Edytowane przez ipsec
    Poprawiono temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ustaw na sztywno 2g czyli same połączenia i zobacz czy się poprawiło. Jeżeli będzie ok to niestety nic innego nie wymyślisz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie jak ustawie na sztywno 2g albo 3g to nie zarejestrowano w sieci. To kółko przekreslone jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi