Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Gość

Wybór nowego TV

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Przymierzam się do zmiany swojego wysłużonego TV na coś lepszego. Nie wiem jednak jakiej marki TV szukać ponieważ prawie każdy ma inny system. Bardzo zależy mi na YT, Netflix, Showmax, Player i IPLA i aby miał tuner DVB-S/S2 (super by było, jakby można było przerzucać ekran z telefonu) . Może ktoś jest bardziej obeznany w temacie? Może ktoś pomóc?

Z góry dzięki za odpowiedź!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomasov
    Witam!

Przymierzam się do zmiany swojego wysłużonego TV na coś lepszego. Nie wiem jednak jakiej marki TV szukać ponieważ prawie każdy ma inny system. Bardzo zależy mi na YT, Netflix, Showmax, Player i IPLA i aby miał tuner DVB-S/S2 (super by było, jakby można było przerzucać ekran z telefonu) . Może ktoś jest bardziej obeznany w temacie? Może ktoś pomóc?

Z góry dzięki za odpowiedź!

Każdy ma inny system? Czy w tv zależy Ci jedynie na systemie? A co z obrazem? Ma mieć YT, FB, itp..? Wybacz ale pytasz o głupoty przy wyborze tv! Jeśli szukasz dobrego tv to nie te forum. Zapytaj na elektroda itp. Co z kontrastem, równomiernym podświetlaniem, czernią, odświeżaniem, kątami widzenia? Czego ty dokładnie przebujesz? Ja sądzę że najtańsze dongle a nie tv

dodana zawartość

Kup cos najtańszego na androidzie i w pełni zaspokoi Twoje oczekiwania.....z tego co piszesz. Koniec!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, zależy mi głównie na funkcjonalności, ponieważ w cenie do 3500 zł (a uważam, że są to wystarczające pieniążki) można kupić coś konkretnego, a większość modeli ma zbliżone parametry (FHD/UHD, HDR i cała reszta to obecnie chyba standard). Różnice wynikają z indywidualnego podejścia producenta. Nie szukam telewizora za 15 tysięcy, bo bym nie poruszał tematu.

@tomasov Posiadam chromecasta 2 i nie spełnia moich oczekiwań. Piszesz, że Android, ale właśnie Android w porównaniu z Tizenem to jak maluch do mercedesa. Nie ma Playera, Showmaxa itd. Nie chcesz pomóc, nie krytykuj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomasov

Sądzisz że ciężko kupić coś za 3,5k co nie będzie miało problemu z odtwarzaniem netflixa czy YT? Za połowę tej ceny kupisz już taki tv. Szukasz dziury w....kup telewizor jaki chcesz a jak Chromecast Ci nie wystarczy to np. Xiaomi mi box i po sprawie. Ja kupiłem w argosie mocno przecenieny Sony 43w755c na androidzie za 1700zl przekiczajac na zł i jestem z niego mega zadowolony. Nie potrzebuje zewnętrznych urządzeń bo działa jak marzenie a obraz jest po prostu super.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi