Skocz do zawartości
Jakub Filip Olejniczak

Ciągłe komunikaty "Aplikacja interfejs została zatrzymana". Nie można nic zrobić. Jak odzyskać dane?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Zgłaszam się do Was z nie lada problemem. Telefon nie reaguje ni jak na żadną próbę klikania. Jedynie wyrzuca komunikat że aplikacja została zatrzymana, ekran staje się czarny, ikony zostały zrestartowane do stockowych, i tyle. Ostatnimi czasy nic nie instalowałem, tylko telefon się wyłączył przy 50% baterii. ROM z Orange, tak samo bootloader. Da się to jakoś załatwić by przesłać zdjęcia i wideo? Niestety na telefonie znajdują się bardzo ważne dane, których nie mogę stracić. Konkretniej jest to jedno bardzo ważne zdjęcie. Deweloperskie, OTA włączone. Z góry dziękuję za pomoc!

Edytowane przez Lysolus
    Doprecyzowanie nazwy tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@Jakub Filip Olejniczak przesyłasz zdjęcia za pomocą ADB. Jeśli masz włączone debugowanie USB to załatwisz to bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie ADB pokazuje tylko komunikat "offline" :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@Jakub Filip Olejniczak Z tego co pamiętam to przy próbie połączenia przez ADB trzeba potwierdzić na ekranie. Jak przebijesz się przez to morze okien to może będzie to z potwierdzeniem połączenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie jedyne co mogę kliknąć to "ok" przy powiadomieniu, że interfejs został zatrzymany :/ :v

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@Jakub Filip Olejniczak Chodziło mi o próbę połączenia się przez ADB, wtedy wyskakuje okienko w którym możesz zaakceptować połączenie albo nie. Nie chodzi o okienko "Interfejs został zatrzymany".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic się niestety nie wyświetla. Jak rozumiem ma się to wyświetlić na telefonie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@Jakub Filip Olejniczak Tak jest - na telefonie. W Twoim przypadku może być trochę ciężko jeśli chodzi o odzyskanie danych, ale wpadłem jeszcze na jeden pomysł. Zainstaluj LG Bridge i sprawdź czy tam może uda się zrobić kopię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi