Skocz do zawartości
rafiki

Stawianie hotspota (wireless tether)

Rekomendowane odpowiedzi

rafiki

Brakuje mi jednego programu z galaxyhero a mianowicie programiku do stawiania hotspota w komórce to była taka zielona ikonka .Jak możecie mi pomóc co to była za aplikacja bym był wdzięczny .

Edytowane przez piyoter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kofi
    Zrobiłem ten sofcik jest super ,bateria mi trzyma 4 dni oczywiście usprawniłem go dodatkowymi programami z market lecz brakuje mi jednego programu z galaxyhero a mianowicie programiku do stawiania chospota w komórce to była taka zielona ikonka .Jak możecie mi pomóc co to była za aplikacja bym był wdzięczny .

Barnacle WiFi Tether z Marketu :) Na Andku 1.6 dobrze sie sprawuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rafiki

Odpowiem na ten post bo musze dlatego ze myslalem ze zakonczony zostanie problem ale jednak nie, bo ten program nie pyta sie czy moze dany mac adres polaczc a oto mi chodzi . po prostu nie chce aby inni z tego lacza krzystali .ogólnie to nie ten program co w galaxyhero . czekam na dalsze propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kofi
    Odpowiem na ten post bo musze dlatego ze myslalem ze zakonczony zostanie problem ale jednak nie, bo ten program nie pyta sie czy moze dany mac adres polaczc a oto mi chodzi . po prostu nie chce aby inni z tego lacza krzystali .ogólnie to nie ten program co w galaxyhero . czekam na dalsze propozycje.

W ustawieniach [settings] masz coś takiego jak Wireless Security :) Wybierasz WEP Enabled, wpisujesz klucz i po sprawie!

Zreszta ze strony http://code.google.com/p/android-wifi-tether/ mozesz sobie sciagnac ten sam program ktory byl w Galaxo 1.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rafiki

Na tym 1 jak i 2 programie komputer sie nie moze połączyć czyżby czegoś brakowało w telefonie bo wifi odbiera bez problemu internet z ho-spota ale jeżeli chce udostępnić przez wifi internet z komórki to laptop nie możne się połączyć.

Edytowane przez rafiki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ms93

Dziala komus tethering na Galaxo 1.6.3.1?

Na Androidzie 1.5 dzialalo mi bez problemu, teraz nie chce. Siec jest, komputer niby sie laczy, ale nie dostaje IP, jak mu przypisze recznie, to pakiety nie docieraja.

Wiecie moze w czym problem?

Dziala to w ogole na jakims ROMie z Androidem 1.6?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma i poki co nie bedzie jakiegokolwiek tetheringu w galaxo z serii 1.6.3.x

Podziękujcie samsungowi który nawet sterowniki do wifi modyfikuje :P (czytaj nie są tak jak od broadcoma czyli producenta ale przerobione).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi