Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
matri

P780 błędy przy instalacji ROMu

Rekomendowane odpowiedzi

matri

Witam,

Kolejny Temat z serii uceglony P780. Walczę z nim już kilka  tygodni. Naczytałem się już wszystkiego co się dało. Postanowiłem jeszcze napisać tutaj i poprosić was o rade zanim wyślę go w ostatnią drogę na żyletki. 

Telefon zakupiony dla małżonki, po 3 miesiącach użytkowania po prostu się wyłączył i już nie wstał. 

Od tamtej pory świeci tylko czerwona dioda po podłączeniu do ładowarki i komputera. Nie da się wejść do MENU serwisowego. Telefon chciałem podarować siostrzeńcowi z racji tego że jest prawie nowy ale powoli zaczynam tracić nadzieje że coś z tego będzie. 

Podobno 90% tych modeli da się odceglić ale chyba mój mieści się w tych 10%. 

Sugerując datą na opakowaniu sugeruję że telefon to nowa wersja.

Tak więc na początku były problemy i wykrywaniem go przez komputer. Trochę oczywiście potrwało zanim znalazłem odpowiednie sterowniki. teraz komputer wykrywa go jako: Mediatek Preloader USB VCom.

Podczas  Próby wgrania Romu przez SP Flash wywala następujące błędy : 5054, 8045,5069,4008,5007,4032,Failed to get PMT info. Błędy oczywiście w zależności od wersji programu oraz Romu. Wypróbowałem kilkanaście romów, próbowałem podnieść go oryginalnym chinolem, próbowałem podmieniac preloader, próbowałem triku z czerwonym guziczkiem. Wszystko przynosi ten sam efekt. 

Macie jakieś pomysły ? czy raczej na złom?

pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi