Skocz do zawartości
manfred18

Czy da się wykonać Full Wipe z poziomu stockowego recovery?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam pytanie odnośnie naszej G6.

Czy jest możliwość full wipe telefonu z poziomu stock recovery i następnie wgrania oprogramowania za pomocą Download mode i LG Up?

Pytam, ponieważ za pomocą Uppercut i LG UP nakładamy tylko kolejne wersje androida, nie ma tam żadnych wipe'ów i nie wiem czy samo przywracanie ustawień to wystarczające rozwiązanie.

Domyślam się, że prościej byłoby wgrać TWRP i flashować paczki ZIP ze stockowym systemem, ale wymaga to odblokowania bootloadera. Gdzieś obiło mi się o uszy, że LG potrafi unieważnić gwarancję już za samo pobranie pliku. 

Chciałbym jednak pozostać przy pierwszym rozwiązaniu. W takim razie - czy istnieje stockowe recovery i czy później telefon spokojnie wejdzie w Download mode? 

Ewentualnie czy jest możliwość flashowania innym narzędziem? Np flashtool? (zawiera full wipe podczas flashowania). 

PS. Root na tym telefonie z tego co widzę to również niestety odblokowanie bootloadera. W Xperii wgrywałem TWRP bez odblokowania, a następnie flashowałem rom Prerooted. To były jednak starsze wersje systemu.

Edytowane przez Lysolus
    Doprecyzowanie nazwy tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@waldemark70 Czyli to jest ten hard reset, który wykonuję, w takim razie sprawa jasna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi