Skocz do zawartości
bibsen

Restarty Sense

Rekomendowane odpowiedzi

bibsen

czy tez macie tak, ze od czasu do czasu, przy wracaniu do glownego ekranu z jakiejkolwiek aplikacji, tel sie wiesza? pojaiwa sie bialy ekran z zielonym HTC na srodku i po kuilku sekundach "wgrywa" sie pulpit... zaczyna mnie tio strasznie irytowac bo co chwila mi sie to restartuje...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Bardzo sporadycznie, ale zdarza się. Zazwyczaj nawet nie podczas wracania z jakiejś aplikacji, ale np. podczas przewijania sobie pulpitów i odświeżania widgetów. Kilka razy też mi się różne aplikacje wywalały do pulpitu... Przydał by się trochę większy zapas ramu w urządzeniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW

U mnie coś takiego nie miało miejsca, a sporo różnych ROM-ów przerzuciłem. :) Może dlatego, że nie instaluję wielu aplikacji, a te które instaluję są pewne i dopracowane. W każdym razie stabilność mojego Sensationa oceniam na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spark

Witam ja również zaobserwowałem podobne zjawisko ale sporadycznie ,przy zamykaniu (wychodzeniu z gier np .Gameloft lub aplikacji ),ten typ juz chyba tak ma !?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oby to poprawili. Też tego doświadczyłem. Kilka razy po użyciu task killera, a kilka razy po wyjściu z jakiś gier.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg
    U mnie coś takiego nie miało miejsca, a sporo różnych ROM-ów przerzuciłem.

Może właśnie dlatego ;) Ja mam stocka, a jak już zdążyłem zauważyć na kilku poprzednich telefonach, niektórzy domorośli kucharze potrafią wyciągnąć z telefonu dużo więcej mocy i stabilności, niż cały zespół ludzi pracujących na etacie.

Mi póki co nie chce się bawić w customy, więc niestety muszę się trochę jeszcze pomęczyć z tymi rzadkimi restartami Sense... Może to znak, że po pewnym czasie całej słuchawce przydałby się reboot? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Reboot nic nie da. Teraz tego nie sprawdzę (Sensacja pojechała na gwarancję), ale wiem, że na ARHD również to występowało. Trzeba będzie napisać do HTC. Może coś wykombinują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

ARHD miał swego czasu konkretne restarty i i informowano o tym autora softu. Nie wiem czy dalej to występuje bo korzystam z romu innego developera. Smog i inni piszą chyba raczej o restarcie samego sense. Zdarza sie to właśnie wtedy gdy korzystamy z taskkilerow które wyłączają coś z części skladowej sense albo zamykają coś co ma widget na pulpicie. Ja nie używam żadnego taskkilera, bo jak już kiedyś pisałem przynosi on więcej szkody niż pożytku i zużywa podczas swojego działania więcej niż oddaje. Z doświadczenia wiem, ze sam system doskonale sobie radzi ubijaniem tego czego nie uzywam zwłaszcza gdy chce otworzyć coś wielkiego. Ja w swoim modelu nie obserwuje wyżej wymienionych przypadłości. A sam go restartuje dopiero gdy flashuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spark

Nawiązując do powyższego tekstu ja nie używam żadnego taskkilera i nawet go nigdy nie instalowałem w tym modelu telefonu ,a jednak taki problem istnieje ,tak że twój wniosek może być błędny .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Dzialasz na stockowym romie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi