Skocz do zawartości
bibsen

Restarty Sense

Rekomendowane odpowiedzi

spark

Witam gdy używałem wcześniej sensation z710e takowy problem miał miejsce o czym już pisałem powyżej ,po zmianie na model XE problem na razie się nie objawił .Używam go od poczadku grudnia tak samo jak po przedni czyli :włączone wszystkie animacje .net non stop ,często grywam (gry Gameloftu) i włączone synchronizacje kont, aplikacje w tle .lokalizacja też .Czyli pełna wydajność jest ok .Oprogramowanie jest fabryczne .Telefon ma datę produkcji początek listopada .;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nofink

Na oficjalnym romie czasem czasek mialem restarty.wgralem custom roma do zwyklego sensation i problem zniknal.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lotny

nigdy mi sie to nie zdazylo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    .andy

Restart Sense mam po instalacji/aktualizacji w markecie(choć to też zależy), albo po wyjściu z niektórych gier. Najwidoczniej Sense ma taki sam priorytet jak pozostałe usługi i dlatego jest ubijany jak braknie pamięci. Oby to poprawili jak najszybciej, bo strasznie irytuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dyg

wczoraj odkryłem pewną rzecz. telefon bardzo powoli mi pracował, dodatkowo restarty sense co chwila i byłem blisko stanu rzucenia nim o ziemię. podpiąłem telefon pod komputer i w tym momencie wyłączyła się karta pamięci, telefon zaczął pracować tak jak należy, klikam - od razu się otwiera, do tego brak restartów. przeniosłem wszystkie aplikacje na pamięć telefonu, sformatowałem kartę pamięci i od tamtej pory żadnego resetu, ani spowolnienia, a telefon działał okrutnie wolno.

przy otwieraniu wiadomości za pierwszym razem otwierały się kilka sekund, za kolejnym od razu, ale aplikacja jakby zostawała ubijana po pewnym czacie, analogicznie z innymi tj. kontakty, czy przeglądarka. teraz po włączeniu aplikacji nie jest ubijana otwiera się jakby była wybudzana.

to już jest trzeci telefon na którym pracuję z tą kartą pamięci, wcześniej nie była formatowana, używam jej 3-ci rok, może u kogoś z was też to pomoże. osobiście cieszę się telefonem na nowo.

i odnośnie priorytetu, jak się wejdzie w ustawienia sense jest ustawione na najwyższy priorytet (opis w stylu: aplikacja nie będzie ubijana, nie ma takiej potrzeby) i pomimo że miałem w ciągu dnia kilka restartów aplikacja sense uruchomiona od 23h czyli od włączenia telefonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i odnośnie priorytetu, jak się wejdzie w ustawienia sense jest ustawione na najwyższy priorytet (opis w stylu: aplikacja nie będzie ubijana, nie ma takiej potrzeby) i pomimo że miałem w ciągu dnia kilka restartów aplikacja sense uruchomiona od 23h czyli od włączenia telefonu

Gdzie znalazles te ustawienia bo ją szukam i szukam.....a znaleźć nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dyg

Ustawienia > aplikacje > uruchomione usługi. W sumie jest "główny proces będący w użyciu" ale teraz zauwazylem, że wszystkie aplikacje maja taki sam podpis

Problem z restartami zense zniknął, już drugi dzień starania się i nie chce się zrestartowac

Edytowane przez dyg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    .andy
    Problem z restartami zense zniknął, już drugi dzień starania się i nie chce się zrestartowac

Uruchom naraz ~7-8 stron w DolphinHD, wejdź na każdą z nich i zamknij wszystkie karty. Po wszystkim zamknij przeglądarkę. Na 99% Sense się wywali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dyg

A no wywaliło, ale przynajmniej nie wywala co chwila tylko w takich skrajnych przypadkach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    .andy
    tylko w takich skrajnych przypadkach

No ja mam zazwyczaj tyle kart otwartych na raz w przeglądarce...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi