Skocz do zawartości
bibsen

Restarty Sense

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem już od czego to zależy. Włączyłem telefon, przesunąłem kilka pulpitów na widget kalendarza, chcę przesunąć miesiąc i nagle biały screen i napis HTC. Hmm.., widget tak bardzo obciąża system ? :D Nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślałem ze jakoś przeżyję do wyjścia ICS, ale nie wyczymie!

Co za badziewie! Mówicie tu o 7 kartach w przeglądarce, a ja dwie otwieram i zawsze mam restart... Mam restarty też (prawie zawsze) przy: wyjściu z ustawień telefonu, wyjściu z gier, itp. Wyjęcie baterii nie pomaga. Mam najnowszy oficjalny soft i straszcie mnie to denerwuje, ze we flagowym modelu taka bardacha. Czasem aż się wstydzę przed kumplem telefon pokazać, bo wejdzie angry birds zobaczyć, wyjdzie i będzie czekać 30s ze śmiechem ze przeplacilem. Dobrze ze telefon w okazyjnej cenie kupiłem, bo byłbym żałował.

Wysłane z HTC Sensation przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie narzekaj na telefon. Po prostu masz niezły bajzel w aplikacjach. Przywróć telefon do stanu fabrycznego i już :) Ja mam poinstalowane 100 aplikacji, wszystkie pulpity zawalone widgetami i widzę restart sense może raz w tygodniu.

I to tylko wtedy jak pootwieram wiele okien w przeglądarce w których jest mnóstwo zdjęć.

Przy mniej zaśmieconym telefonie miałem zero restartów.

Właśnie miałem otworzone 15 zakładek w opera mobile. Jakieś grupy dyskusyjne, bez zdjęć. Nic się nie restartowało.

Edytowane przez Pejotwroc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dyg

adek_sggw miałem to samo + okrutnie powolne otwieranie aplikacji. pomógł format karty pamięci. możesz również zamienić sense na go launcher lub coś podobnego, nie potrzeba roota, instalujesz i działa. nie jest gorszy od sense, może nieco inny. wgrywasz zegar z pogodą i nie zwrócisz uwagi, a restartów brak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ,trochę denerwuje mnie taka sprawa gdy np korzystam z internetu albo w coś gram i Po skończonej czynności wychodzę do pulpitu i zaczyna się... Ladowanie ladowanie ladowanie, tak jakby mój sense Sie restartowal... Wcześniej jakoś tego nie doświadczyłem... Trochę Jest to uciążliwe gdyż od urządzenia za 1500 zł wymagam raczej płynności a nie oczekiwania 20sekund aż będę mógł cokolwiek zrobić... Co radzicie? Jak ten problem wyeliminować??

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk

<Smogg> Połączyłem wątki. Przed założeniem nowego tematu skorzystaj z opcji "Szukaj".

Edytowane przez Smogg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Remik

oficjalny soft ? czy jakis custom rom ?

U mnie czasami wywala sense jak część aplikacji miałem przerzucone na kartę sd. Spróbuj przenieść wszystkie aplikacje do pamięci telefonu, może pomoże :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam czasem to samo.

Pomaga wyłączenie telefonu, wyjęcie baterii, potem włączenie, ram się zwalnia, i wszystko działa.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oficjalny rom, ale z tym wyłączeniem i wyjmowaniem baterii to trochę bez sensu...więcej roboty Sie nie da xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Oficjalny rom, ale z tym wyłączeniem i wyjmowaniem baterii to trochę bez sensu...więcej roboty Sie nie da xd

Niestety roboty jest, ale mi pomogło, a restartów nie ma już od 2 tygodni, więc raczej można się wysilić ;)

Mam nadzieje ze marcowa aktualizacja wszystkie te problemy wyeliminuje.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Juuupiiii. 02-01-12 był mój ostatni restart Sense. Teraz nie wiem co bym robił (grał w Dead Space, nie zamknął jej, i wszedł w neta, potem jakiegoś filma na YT włączył) nie restartuje się. Nie mam już pomysłów jak maksymalnie obciążyć tela, aby taką reakcję wywołać. Jakieś pomysły ?

Działam na ARHD 3.6.13

HBOOT: 1.23

RADIO: 11.19 (albo coś podobnego)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi