Skocz do zawartości
mico11

Problem ze Smart View i klonowaniem ekranu na TV

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, mico11 napisał:

@Darek845 to wina telefonów, przynajmniej w opisywanym przeze mnie przypadku. S8 działało, S7 nie działało - na tym samym TV - w tym samym czasie.

Dodatkowo - tu przyznam, że zapomniałem zaktualizować temat - po aktualizacji S7 żony do Oreo klonowanie Sart View zaczeło działać, więc była to wyłącznie sprawa softu w telefonie.

To dziwne bo w S6 mam Lolilop a w S7 Nugat

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mico11

no ale ja nie twierdzę, że sprawę załatwia konkretnie Oreo. tylko że czasami po aktualizacji sprawy które kiedyś nie działały - zaczynają działać... i czasami odwrotnie ;)

a u Ciebie może działać po prostu dlatego, że jednak podejrzewam że z TV Samsunga po prostu będą się telefony Galaxy bardziej lubiły niż np jak u mnie Philipsa, chociaż jak napisałem po aktualizacji jest naprawdę spoko - no ale jednak nie mogę np. klonować w drugą stonę tzn z TV-> telefon... i przyznam, że w sumie nie wiem po co miałbym w ogóle chcieć to robić 😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbowałem przesłać zdjęcie z Samsunga s7 na philipsa 65pus7303 i raz mi się udało A teraz za każdym razem wyskakuje błąd dlaczego? To samo nie działa odzwierciedlanie ekranu Czy do odzwierciedlania i wysyłania potrzebne jest aby tv i tel były w tej samej sieci wifi? Czy po prostu tel łączy się z tv przez wifi powiem szczerze że nie mam pojęcia dlaczego to nie działa bo powinno Macie jakieś pomysły? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oba urządzenia muszą być podłączone do tej samej sieci WiFi. Przynajmniej mi nigdy nie udało się inaczej uruchomić tej funkcji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arokub

Można bezpośrednio, ale to zależy od typu połączenia, np. mój dvd obsługuje miracast i po doinstalowaniu w telefonie widgetu nie jest potrzebna sieć wifi tylko tzw. odbicie lustrzane idzie bez udziału zewnętrznej sieci wifi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 3.02.2019 o 20:43, arokub napisał:

Można bezpośrednio, ale to zależy od typu połączenia, np. mój dvd obsługuje miracast i po doinstalowaniu w telefonie widgetu nie jest potrzebna sieć wifi tylko tzw. odbicie lustrzane idzie bez udziału zewnętrznej sieci wifi.

ok to jak to uruchomic w przypadku s7 i philipsa 65pus7303? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arokub

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fiksiu

U mnie fabryczna opcja S7 klonowanie ekranu działa z TV panasonic bez problemu.

Bez ogólnej sieci wifi.

Telefon łączy sie z tv przez wifi direct.

Na wszystkich wersjach softu do tej pory(od 3 lat).

Wiec raczej problem typowo egzemplarza telefonu lub ogólnie niekompatybilność urządzeń,czasem się zdarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi