Skocz do zawartości
martini33

Problemy z powiadomieniami - temat zbiorczy.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ustawioną blokadę z magazynem bo nic innego tam ustawić nie moge. Motyw jaki mam jest fabrycznie ustawiony i nic w nim nie grzebałem.

@overse

na zablokowanym ekranie są niektóre powiadomienia, ale np. z messengera już nie wyświetla

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Draco73

@martini33

W w ustawieniach "zarządzanie powiadomieniami" w aplikacji Messenger masz ustawione żeby pokazywało Ci powiadomienia na ekranie blokady.
    cbf0cf1fa65a238a9ee329675e3f9d94.jpg

Wysłane z Mate 9 PRO przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    20 godzin temu, martini33 napisał:

na zablokowanym ekranie są niektóre powiadomienia, ale np. z messengera już nie wyświetla

Ustawienia -> Aplikacje i powiadomienia -> Zarządzanie powiadomieniami -> trzy kropki, prawy górny róg -> Powiadomienia na ekranie blokady -> Wyświetlaj wszystkie powiadomienia

Lub sprawdź jak podał kolega wyżej w ustawieniach aplikacji.

@overse

Chcesz okroić czas żeby nie żarło na baterii? To:

Ustawienia -> Aplikacje i powiadomienia -> Powiadomienia i pasek stanu -> Powiadomienia włączają ekran (Włączaj ekran po odebraniu powiadomień)

Co do opóźnień powiadomień z Gmaila to jest w GP uaktualnienie aplikacji i jest zdecydowanie lepiej, mam powiadomienia natychmiast (zaobserwuję to jeszcze)

Edytowane przez Wincenty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    overse
    Ustawienia -> Aplikacje i powiadomienia -> Zarządzanie powiadomieniami -> trzy kropki, prawy górny róg -> Powiadomienia na ekranie blokady -> Wyświetlaj wszystkie powiadomienia
    Lub sprawdź jak podał kolega wyżej w ustawieniach aplikacji.
    @overse
    Chcesz okroić czas żeby nie żarło na baterii? To:
    Ustawienia -> Aplikacje i powiadomienia -> Powiadomienia i pasek stanu -> Powiadomienia włączają ekran (Włączaj ekran po odebraniu powiadomień)
    Co do opóźnień powiadomień z Gmaila to jest w GP uaktualnienie aplikacji i jest zdecydowanie lepiej, mam powiadomienia natychmiast (zaobserwuję to jeszcze)
    Ok ale Gmaila na liście aplikacji dla powiadomień na ekranie blokady brakuje

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Ustawienia -> Aplikacje i powiadomienia -> Aplikacje-> szukasz Gmail -> Powiadomienia -> masz tam trzy opcje dla wyświetlania powiadomień (Załączniki, Poczta, Różne) zobacz tam czy masz zaznaczoną opcję Ekran blokady. 

Edytowane przez Wincenty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    overse

ale te powiadomienia będą się pokazywały na AOD? czy tylko jak go wybudzę do ekranu blokady ? 

bo na AOD w ogóle nic nie mam, tylko sms i połączenia nieodebrane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Nie. Jak chcesz by pokazywały zewnętrzne apki to pobierz coś z GP

AOD z Mejta 10 Pro pokazuje tylko te systemowe niestety tak ie jak napisałeś :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    overse

@Wincenty no to oznaczenie tej funkcji nic nie daje bo wcześniej na samym ekranie blokady również pokazywały mi się powiadomienia...chodziło mi o AOD bo dioda powiadomień raz jest raz jej nie ma, nie wiem o co kaman, ale na Gmail praktycznie nigdy się nie podświetla (już nie wspomnę o jej rozmiarze....:( bo nawet jeśli świeci to jest taka mała że jej nie widać )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkie powyższe funkcje miałem powłączane :)

Tak BTW, myślicie że Huawei wprowadzi większe usprawnienia systemu powiadomień? Mam tu na myśli rozszerzone AOD czy Ambient Display? Wybudzanie ekranu dotykiem również by się przydało, tą funkcję miały modele sprzed 3-4 lat a nie kupuję argumentu o świetnym dotyku, nie zawsze przecież jest możliwość go wygodnie użyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    overse

Jak nie wprowadzili tego od razu to nie zrobią tego w aktualizacjach, moim zdaniem mejt niestety to przerost formy nad treścią, chcieli zrobić fajną słuchawkę a wyszło jak zwykle za duże braki względem konkurencji

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi