Skocz do zawartości
Black771

rozwiązany Dziwne zjawisko podczas podpinania telefonu do wejścia USB na komputerze.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam trochę denerwujące zjawisko. Po podłączeniu Galaxy S5300 do kompa przez usb po chwili dysk twardy zaczyna bardzo intensywnie pracować, jakby coś zapisywał lub czegoś szukał.

Trwa to nawet 5 minut i tak jest za każdym razem. To samo z bluetooth, jak tylko wykryje fona zaczyna sie akcja. Nie jest to wina windowsa bo pendrive i modem działa normalnie, sterowniki raczej też odpadają bo od usb i bluetooth są inne.Szukałem w procesach i po tym jak dysk się uspokoi co najmniej dwa znikaja( tylko nie wiem które).

Wygląda to jakby skanowanie podłączonego urządzenia lub cos w tym stylu, albo uruchamianie urządzeń lub usług sieiowych.

A i tak przy okazji , po ustawieniu udostepniania internetu przez usb pojawia sie nowe połączenie,we właściwościach jest takie coś

Sterownik We/Wy mapowania ze znajdowaniem innych urządzeń. Co to jest za opcja?

Edytowane przez adagio
    Doprecyzowałem tytuł wątku, aby był bardziej czytelny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozwiązałem problem. Powodem były chyba sterowniki samsunga.Musiałem przeinstalować system bo jak tylko podłączyłem coś pod usb to komp wariował.

Teraz win pobrał sam sterowniki i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi