Skocz do zawartości
Paweł Drozdowski

Panel dotykowy działa tylko wtedy gdy przytrzymywany jest róg ekranu.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moja dziewczyna posiada znacznie utrudniający życie problem z tel Lenovo K6 Note, telefon jest wzięty z sieci Plus więc został juz zaktualizowany do Androida 7.0.
    Problem wygląda tak, że zbiła dotyk, oddała go do serwisu, został zamontowany nowy (niby oryginalny dotyk) lecz dotyk działał wtedy gdy jednym palcem trzymalo się np róg ekranu a drugim wykonywało wzór odblokowania, serwisant nie bardzo wiedział dlaczego tak jest, postanowiłem sam coś zrobić, po przywróceniu ust.fabrycznych wszystko zaczeło działać dobrze, do dziś. Kolejny raz jest to samo, trzeba trzymać 2 palcami lub 3 aby dotyk reagował. To problem z dotykiem czy Android coś szaleje? Prosze o pomoc

Edytowane przez Gwozdek
    Doprecyzowałem nazwę wątku. Proszę nazywać tematy tak, aby krótko streszczały poruszany problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wymienił sam dotyk czy cały set ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam to samo. Wymieniałem cały set od Smart_Repair. Póki blokada PIN/wzór nie jest założona to wszystko hula bez zająknięcia. Po założeniu blokady i restarcie działa "na dwa palce"

Czyli dotyk sprawny tylko coś nie bangla programowo. Czekam na odpowiedź sprzedawcy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma ktoś jakiś namiar na działające ekrany do Lenovo K6 Note?

Tamten trafił do serwisu razem z telefonem. Po kilkudniowej zabawie odesłali mi bebechy i powiedzieli, że mają wadliwą partię LCD i nie wiadomo kiedy dotrze właściwa. Zamówiłem więc u chińczyka na ALI trzy sztuki - dwa fullsety i jeden już wklejony w ramkę. Dostałem jeszcze większą kupę, bo teraz dotyk całkiem wariuje rysując linie po całym ekranie. Najlepiej sprawuje się ten z ramką, ale i on potrafi sobie "porysować"

Dziwna sprawa, że przeglądając internet rzadko napotyka się na opis takiej przypadłości. Mam pecha, czy co??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi