Skocz do zawartości
Piotr Kmiecik

Odrzucanie połączeń

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mój Samsung s3 sam odrzuca połączenia. Kiedy ktoś dzwoni do mnie to nie ma sygnału, od razu ma pocztę głosową. Mi w tym czasie pojawia się komunikat o odrzuconym połączeniu. Pisze "(zablokowany)"nazwa kontaktu"" Wchodzę w ustawienia---połączenia---odrzucanie połączeń---tryb automatycznego odrzucania i jest on wyłączony, więc to nie chodzi o tą opcję. Nie wiem o co może chodzić, nie wiem co przełączyć aby wszystko działało jak należy. Proszę o podpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    #plus
    Witam

mój Samsung s3 sam odrzuca połączenia. Kiedy ktoś dzwoni do mnie to nie ma sygnału, od razu ma pocztę głosową. Mi w tym czasie pojawia się komunikat o odrzuconym połączeniu. Pisze "(zablokowany)"nazwa kontaktu"" Wchodzę w ustawienia---połączenia---odrzucanie połączeń---tryb automatycznego odrzucania i jest on wyłączony, więc to nie chodzi o tą opcję. Nie wiem o co może chodzić, nie wiem co przełączyć aby wszystko działało jak należy. Proszę o podpowiedź.
    Może numer jest na czarnej liście? Wejdź w dialer, przytrzymaj dany kontakt a po wyświetleniu się opcji wybierz "usuń z czarnej listy"

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

Moze wejdź ponownie w ustawienia - polaczenia - dodatkowe ustawienia - blokowanie połaczen - połaczenia glosowe i czy tutaj nie masz czegos włączonego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    14 minut temu, jeronimo napisał:

Moze wejdź ponownie w ustawienia - polaczenia - dodatkowe ustawienia - blokowanie połaczen - połaczenia glosowe i czy tutaj nie masz czegos włączonego.

Dzieki, ale to nie to. Tu chodzi prawdopodobnie o cos z dzwiekami, ale nie mam pojecia co. Jak nastawilem budzik na konkretna godzine i ta godzina nastala, to pojawil sie komunikat o budzeniu, ale nie bylo dzwieku. Nie wiem czy to bedzie mialo cokolwiek wspolnego, ale byc moze. Dzwieki nastawione sa na wlaczone, nie na wibracje ani wyciszenie. Byc moze to o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

A sprawdzałeś w ustawieniach - czy nie masz właczony czasem tryb głosnomówiący?

Screenshot_2018-01-28-21-03-59.png

dodana zawartość

Może posprawdzaj wszystko w ustawieniach co zwiazane z dzwiekami i owiadomieniami.

Nie wiem dlaczego masz ten problem, moze wgrywałeś jakąs aplikacje, najlepiej to wgrac soft od nowa do telefonu i wtedy sprawdzic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi