Skocz do zawartości
Gwozdek

Honor View 10 - aktualizacje oprogramowania.

Rekomendowane odpowiedzi

Gwozdek

1cfabea5320069bdb714dba354a781f2b1efa85f

Honor View 10 jest jeszcze dość świeżym modelem z portfolio Huaweia, więc można śmiało założyć, że będzie on jeszcze wspierany przez dłuższy okres czasu. W Internecie można się natknąć na bardzo ciekawe nowości, jakimi chce obdarzyć producent swoich klientów, którzy zdecydowali się na zakup V10.

W nadchodzących aktualizacjach ma się pojawić: możliwość odblokowania telefonu przez skan twarzy, aktualizacja aplikacji Game Suite, poprawiona reakcja na gesty wykonywane knykciami, Party Mode, Smart Rotate, oraz funkcja podtrzymywania włączonego ekranu w momencie, gdy telefon rozpoznaje twarz użytkownika.

Party Mode będzie aplikacją, która umożliwi połączenie kilku urządzeń na raz przez NFC i równoczesne odtwarzanie tego samego utworu.

Smart Rotate, to najciekawsza według mnie nowa opcja. Telefon ma rozpoznawać na podstawie kamery warunki otoczenia i dostosowania orientacji ekranu. Np. leżąc na boku na kanapie z telefonem z telefonem przed oczami, obraz nie będzie się przekręcał, tylko dlatego, że sensor tak nakazuje. Będzie to się działo po przeanalizowaniu przez kamerę twarzy oraz obiektów dookoła nas. Kluczową rolę w tym zapewne będzie odgrywać AI, w które jest wyposażony tutejszy procesor.

Co sądzicie, warto czekać na takie aktualizacje? :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś wie kiedy będzie OTA z 9.0 dla naszych view 10?

Wysłane z mojego BKL-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostałem 9.0 wczoraj. Zdaje się, że rozpoznawanie twarzy działa teraz jakby gorzej. Ale może tylko mi się zdaje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez dostałem, wracam do 8.0

Wysłane z mojego BKL-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A oprócz tego rozpoznawania twarzy to jakie inne wrażenia? Działa jakoś sprawniej? Przyjaźniej? Lepiej gospodaruje zasobami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi