Skocz do zawartości
Arek9922

Backup systemu (nie tylko danych)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam nadzieję, że trafiłem do dobrego działu z moim pytaniem. Chciałbym się dowiedzieć czy istniej możliwość zrobienia kopi zapasowej systemu android? Chodzi mi o sytuacje typu, że zaktualizowałem androida z wersji np. 6.0 do 7.0 ale nie spodobał mi się 7.0 i chciałbym wrócić do 6.0, nie chcę też wykonywać roota aby nie utracić gwarancji. Jakby co to używam Linux Mint 18.1 i mam zainstalowane ADB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piskorfa

Trafiłeś w zdecydowanie złe miejsce. Powinieneś napisać w dziale dotyczącym swojego telefonu.

Swoją drogą bez custom recovery, co jak najbardziej powoduje utratę gwarancji, pełny backup systemu jest niemożliwy do wykonania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego w dziale dotyczącym mojego telefonu? A co jeśli kupię sobie nowy, innej marki albo poprosi mnie o to ktoś znajomy? Szukam rozwiązania uniwersalnego. A gdybym zrobił roota, przeprowadził backup systemu i cofnął proces rootowania, to czy w takim przypadku także stracę gwarancję?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piskorfa

Czy stracisz gwarancję, czy nie zależy od producenta telefonu. Najczęściej tracisz. Procedury rootowania są różne. Nie ma uniwersalnej metody, dlatego mówiłem, żebyś napisał w dziale swojego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x