Skocz do zawartości
Gwozdek

Bateria - statystyki, dyskusja.

Rekomendowane odpowiedzi

Gwozdek

Tutaj można się pochwalić, jakie statystki osiągacie na jednym ładowaniu, doradzić coś lub zapytać, jak można wydłużyć czas pracy baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pewnie pytanie odnośnie ładowania. Wiem, że ten model nie wspiera szybkiego ładowania ale czy jest jakiś sposób żeby ładował się trochę krócej? 2,5-3h to trochę dużo. Telefon podłączam do ładowarki gdy ma koło 20-30%. Podczas ładowania mam wyłączone WiFi, bluetooth, nfc, GPS, transmisję danych i wszystkie inne moduły łączności. Nie korzystam z telefonu podczas ładowania a on i tak długo się ładuje 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Tak się ładuje 3000 mAh bez szybkiego ładowania ;) Tego nie przeskoczysz. Choćbyś miał mocniejszą ładowarkę, to telefon i tak będzie się ładował z taką prędkością, z jaką został zaprogramowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po przesiadce z P8, ktorego juz po niecalym 1,5 roku musialem ladowac 2-3x dziennie, jestem wielce zadowolony z baterii w tym modelu. Laduje go wieczorem, na noc odlaczam od ladowarki, przez noc schodzi max 3% baterii i wytrzymuje caly dzien, az do godz. 20-21:))

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

5-5.5h SoT i 2h ładowania. Szału nima, ale widzę, że po zrootowaniu SoT może wynosić spokojnie 8h

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

@Dawid Wdowik Na pewno mówisz o P9L 2017? Nie chce mi się wierzyć, że taki wynik osiągnąłeś. ;) Chyba, że masz jakieś screeny na poparcie A sam root nie podniesie Ci SoT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Tak, PRA-LX1. Mając bez przerwy włączony ekran na danych komórkowych SoT to 3-4h MAX, jednak podczas spokojnego użytkowania (Facebook, mail, telefon, sosy, latarka) z wyłączeniem danych komórkowych podczas trzymania go w kieszeni, wytrzymał 92h bez ładowania z 20% zapasem. 

Ogólnie średnia przy moim użytkowaniu to 23%/h i 15%/h podczas grania co jest co najmniej  dziwne

Edytowane przez Dawid Wdowik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Jak według Was wypada bateria na Oreo? Jest poprawa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Loock7

Wręcz odwrotnie, sot się pogorszył, a po update 386 jest jeszcze gorzej, ledwo 5h wyciągam. Słabo. Wracam do mojej Xperi Z1 Compact, która spokojnie nawet teraz ciśnie 8h.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DNQ

U mnie jest bardzo dobrze na oreo, caly dzień bez problemu.. Mam 386

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi