Skocz do zawartości
Pyle

Kiedy aktualizacja do androida 8.0

Rekomendowane odpowiedzi

mat3j861

Szanowny Panie, 

dziękujemy za kontakt z naszym działem. 

Uprzejmie informujemy, iż nie dysponujemy informacjami o planach aktualizacji Androida w tym telefonie. 

Pański adres e-mail został dodany do naszej bazy. Jak tylko aktualizacja zostanie udostępniona powiadomimy Pana o tym. 

W razie dodatkowych pytań prosimy o ponowny kontakt. 

Z poważaniem, 
    Michał Rondel 
    LG Electronics Polska.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dizzy
    Napisano (edytowane)

Na xda ludzie zgłaszają od wczoraj, że w Korei (model V300L) oraz USA sieci Vertizon (model VS966) otrzymują aktualizację do Oreo. Co ciekawe jeden z użytkowników z Korei dostał kolejną aktualizację która zawiera funkcje AI z nowego V30 ThinQ.

A tutaj pierwsze porównanie zdjęcia AI vs. AI off

https://plus.google.com/112067981098047328340/posts/ZurTZeXAKyu

Edytowane przez Dizzy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć

Dostaliście już może aktualizację? Przymierzam się do zakupu,wybór między V30 a S8, tylko zastanawia mnie czy producent nie zapomniał o tym telefonie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zw13rzu

Jak by aktualizacja już była to wierz mi ten temat zmienił by kolor na czerwony od ilości nowych postów :-)

Pozrawiam zw13rzu

Edytowane przez zw13rzu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przełom kwietnia maja tylko że do 8.1 według wielu źródeł, aczkolwiek jeśli będziesz miał ten telefon uwierz mi aktualizacje nie będą Cie interesować, niczego mu nie brakuje. Stąd tak małe zainteresowanie tym wątkiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gucio6
    1 godzinę temu, Mateusz96 napisał:

Przełom kwietnia maja tylko że do 8.1 według wielu źródeł, aczkolwiek jeśli będziesz miał ten telefon uwierz mi aktualizacje nie będą Cie interesować, niczego mu nie brakuje. Stąd tak małe zainteresowanie tym wątkiem.

Dokładnie. Obecny system działa bardzo sprawnie, jakoś nie spieszno mi do Oreo. Będzie do będzie, jak by miało go nie być to też bym nie płakał. Ja do tej aktualizacji podchodzę bardziej jako zmiane wizualną. O ile nic mi w sumie w niej nie przeszkadza to wkurza mnie tylko to że nazwa osoby dzwoniącej oraz jej nr jest wyświetlany od lewej strony. Tak dziwnie troche to wyglada. I to jedyne na co liczę w nowej aktualizacji

Edytowane przez gucio6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie to aktualizacja dodająca AI najbardziej mnie interesuje. Jeśli chodzi o funkcjonalności to obecny system po prostu działa. Szybko stabilnie i mało się grzeje

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za odpowiedzi, nie to że zależy mi na cyferkach, po prostu miło jest liczyć na wsparcie producenta :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gooru2

Ja de facto liczę na fitchery związane z aparatem w oreo. Reszta może pozostać niezmieniona. Może jeszcze trochę pogrzebać z trybami daca, ale to raczej nie będzie miało miejsca niestety. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    12 godzin temu, gooru2 napisał:

Ja de facto liczę na fitchery związane z aparatem w oreo. Reszta może pozostać niezmieniona. Może jeszcze trochę pogrzebać z trybami daca, ale to raczej nie będzie miało miejsca niestety. 

Tak. Żeby programowo można było zmieniać gain na Low Middle High.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x