Skocz do zawartości
Pyle

Kiedy aktualizacja do androida 8.0

Rekomendowane odpowiedzi

"(..)w takim razie przekazujemy dobre wieści - premiera aktualizacji do Oreo dla modelu V30 zaplanowana jest w przyszłym miesiącu 1f609.png . Pozdrawiamy!"

Info z 21 marca 2018

Źródło: https://www.facebook.com/LGPolska/

Edytowane przez maniek2512

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kepa416

Na xda coś pisało że pojawiła się na OTA nie wiem tylko w jakiej wersji. Znajdę to podlinkuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dizzy

Do kanadyjskiej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Good Morning Mateusz, 

Thank you for contacting LG Customer Service, I am more than happy to look into this for you. 

The LG V30 is currently running Nougat 7.1.2, and we are hoping for Oreo to be released to the handset later this year, soon to be followed by the LG G6. 

Kilka postów wyżej jest odpowiedź z LG Polska, tu jest z LG UK. Raczej mało kogo interesuje wersja dla Ameryki czy Korei, oni już mają aktualizację więc nie widzę sensu umieszczania informacji typu dla Kanady już jest, Korea już ma itd. Jak ktoś nie ma sprawdzonych czy też wiarygodnych informacji dotyczących wersji europejskiej ( raczej taką jesteśmy zainteresowani) to niech darmo nie piszę. Człowiek widzi nowe posty w temacie, wchodzi a tam posty o niczym.

Edytowane przez srbastek
Przeniesiono tekst z spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zw13rzu

Znalazłem coś takiego https://www.theandroidsoul.com/lg-v30-oreo-update-available-in-canada-as-version-h93320e/ i faktycznie zaczeło mi ściągać aktualizację ważącą ponad 3 Gb prawdopodobnie do oreo 8.0 ale przerwałem proceder bo nie jestem pewien czy to dobry ruch choć wszystko jest od lg. Czy ktoś próbował tej metody?

Pozdrawiam zw13rzu

Bez nazwy-1.jpg

Edytowane przez zw13rzu
Dodanie zdjęcia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dizzy

A jaki masz model? H930 czy H93320e?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zw13rzu

H930 kupiony w mediamarkt w polsce normalna dystrybucja przed ściąganiem coś sprawdzał i poszło.

Pozdro zw13rzu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A na pudełku co masz napisane, sprawdzałes h930? POC? 

Nie chce Cie martwić ale 3.32 waży wersja v11m możliwe że dopiero do tej wersji masz aktualizacje. 

Edytowane przez Mateusz96

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dizzy

No to super, wygląda na to, że pomału aktualizacja rusza :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zw13rzu

Tak POC acha jak kliknąłem aktualizacja to wyszło że mam najnowszą wersje i koniec . Ale na tej samej stronie był chyba niebieski napis aktualizacja zabezpieczeń - coś w tym stylu i jak to kliknąłem to poszło.

Pozdro zw13rzu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.